muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DIVADLO ARCHA

2.5.2016 Mexická dvojice Rodrigo y Gabriela dorazila vůbec poprvé ve své šestnáctileté historii do Prahy. Duo, které se loni prezentovalo na hlavní stage festivalu Colours of Ostrava, velice slušně zaplnilo Divadlo Archa. Z večera v energickém, latinsko-americkém rytmu přinášíme fotogalerii.
3.11.2015 Uhrančivé písně Sophie Hunger učarovaly českému publiku, když před šesti lety předskakovala se svou skupinou Eriku Truffazovi na koncertech v Praze a Brně. Byly to tehdy její první koncerty v zahraničí. Mezitím se z tehdy neznámé začínající umělkyně stal jeden z nejvýraznějších evropských hudebních objevů.
1.11.2015 Čtyřnásobná držitelka cen Grammy Esperanza Spalding vystoupila se svým projektem Emily's D+Evolution v pražském Divadle Archa. Z vystoupení přinášíme fotogalerii.
17.6.2015 Jedna polovina bizarně půvabného sesterského dua CocoRosie, Bianca Casady, se vrhá do sólového projektu. Ví se o něm všeobecně zatím málo, ale několik věcí je jistých.
22.4.2015 Dvanáctého června by Filip Topol oslavil 50. narozeniny. Při té příležitosti se v Divadle Archa sejde na patnáct kapel a kulatiny zpěváka Psích vojáků uctí postmortem narozeninovou akcí.
15.3.2015 Nejen milovníci polského OFF Festivalu se radují. Punková básnířka Patti Smith totiž přijede představit svou debutovou desku Horses také do pražského Divadla Archa. Oprašování punkové historie se uskuteční 5. srpna.
1.7.2014 Americká písničkářka Suzanne Vega se po dvou letech vrací do Prahy, již 22. července vystoupí se svým triem v komorní atmosféře Divadla Archa.
21.1.2014 Také letos se mezinárodnímu festivalu věnovanému současné elektronické hudbě povedl husarský kousek. Během dne, kdy se oznámil line-up, okamžitě vyprodal. Lístky se objeví už jen v soutěžích. Electronic Beats přivezou Bonobo, Moderat a Diamond Version.

1-10 (168) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.