muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DIKOLSON

13.8.2013 Tuzemská elektronická scéna se opět zachvěje. Floex, který nedávno oprášil debut, nyní přináší EP, které obsáhne remixy Dikolsona a britských Hidden Orchestra, objeví se zde i dvorní zpěvačka Sára Vondrášková, nověji vystupující pod jménem Never Sol.
7.7.2013 Instrumentální čaroděj, klarinetista Tomáš Dvořák aka Floex nezahálí. Nedávno se vrátil z malého rusko-ukrajinského turné a teď oznámil, že připravuje nový hudební materiál. EP Gone je nachystáno k vydání na 23. srpna.
17.6.2013 Špalíček už třicet let vystrkuje růžky mezi velké festivaly a patří k opravdovým otvírákům letní sezóny. koneckonců je s námi a vámi již třicet let, tedy více, než je mnohým z návštěvníků festivalu. Také tentokrát si v kalendáři malá velká událost zamlouvá chvost června.
26.4.2013 Festival Valašský Špalíček tento rok prekvapuje bohatou dramaturgiou, ktorá okrem overených českých mien siaha aj po zahraničnej nezávislej scéne. Headlinermi 31. ročníka festivalu vo Valašskom Meziříčí tak budú British Sea Power.
14.6.2012 První ročník Piper Festu, který navázal na tradici Šlahounů, proběhl víceméně úspěšně v okolí chaty pod Červeným kamenem. V rámci jednodenní oslavy 9. narozenin Piper Records sem kromě domácích zavítali například B4, Dikolson, Pisskit, Aran Epochal anebo OTK.
3.4.2012 Exitab s príchodom jari skutočne nelení a zelení.V nasledujúcich dňoch vydáva v spolupráci s magazínom Full Moon a združením NAAB špeciálny dvanásťpalcový split vinyl kapiel Esazlesa a Five Seconds To Leave.
17.3.2012 Dance-punkový objev z Berlína I Heart Sharks a pražská koncertní premiéra projektu Filipa Míška Dikolson. To jsou dva dobré důvody, proč zavítat 29. března do pražského Paláce Akropolis.
8.3.2012 Palác Akropolis uvítá v poslední březnový čtvrtek berlínskou skupinu I Heart Sharks, která patří mezi největší objevy německé nezávislé scény posledních let. V mezinárodním triu se potkávají londýnské zvukové inovace...
16.1.2012 V letošním roce budou vyhlášeny hned dvě nové hudební ceny, které si dle svých iniciátorů kladou za cíl vymezit se vůči líbivé muzice pro masy a ocenit hudbu s vyššími uměleckými ambicemi. Kromě cen Vinyla jde také o cenu Apollo, jejíž vítěz bude vyhlášen již tento čtvrtek.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.