muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DIE HAPPY

20.7.2014 Právě uplynulý ročník festivalu Masters of Rock byl už dvanáctý v pořadí. To není zrovna málo, z „MoRu“ se v průběhu let stala zaběhnutá červencová tradice. Nechyběli jsme ani letos.
14.7.2014 Tradiční festival rockové a metalové hudby Masters of Rock jsme si nenechali ujít ani tento rok. Přinášíme vám první část fotografií z vizovického areálu.
2.3.2013 Organizátoři letního festivalu Masters of Rock postupně dokončují soupisku kapel, které vystoupí v tradičním prostřední vizovické likérky. Skoro by se zdálo, že jedenáctý ročník ovládnou německé heavy metalové skupiny.
29.10.2012 Němečtí Die Happy v čele s Martou Jandovou vyrážejí na dosud největší turné po České republice. Mají totiž na kontě už tisíc odehraných koncertů a turné s devíti zastávkami toho bude oslavou. Zároveň taky startem nové koncertní tisícovky...
11.9.2012 Domnívám se, že Marta Jandová je jeden z těch interpretů, které nemusíme dlouze představovat. Po účinkování v porotě Superstar je všeobecně známou osobnosti, škoda jen, že se média nevěnují víc skupině Die Happy, kde je Marta frontmankou.
23.4.2012 Sedmadvacátého dubna se uskuteční pátý ročník festivalu Čarodějáles, jenž bude probíhat na brněnské Riviéře.Kapely budou souběžně hrát na třech stagích - Starobrno Stage bude zaměřena především na mladší ročníky...
3.4.2012 Britská electro-popová trojice Kosheen a německá punk-popová čtveřice Die Happy, to jsou headlineři devátého ročníku jednodenního festivalu Vysmáté léto, který se uskuteční se 21. července v Kadani.
2.10.2011 Zvlášť od dob porotcování zpěvačky Marty Jandové v soutěži Česko Slovenská SuperStar se k nám její kapela Die Happy vrací docela často, ať už na festivaly nebo samostatné koncerty. Na celé turné po Česku se však kapela vrací po čtyřech letech.
21.6.2011 Dechovka i techno, diskotékoví hrdinové 80. let i současná alternativa – i takové kontrasty se dají vysledovat v programu Donauinselfestu. Osmadvacátý ročník největšího rakouského festivalu se vstupem zdarma bude probíhat od pátku do neděle na ostrově Donainsel ve Vídni.
3.6.2011 Druhý červnový víkend bude patřit festivalu JamRock. Na dvou podiích se vystřídají jak stálice české hudební scény, tak i neméně kvalitní nováčci. Těšit se fanoušci mohou také na zástup zahraničních kapel: Die Happy, Reef, The Adicts, Trashtucada, Therion nebo Berserk Bastards.

1-10 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.