muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DESKA ROKU

12.2.2009 V pražském Divadle Hybernia byla včera večer udělena ocenění Deska roku, mapující prodejnost hudebních nahrávek v České republice. Většina kategorií je věnována prodejům na fyzických nosičích, přičemž je doplňuje separátní kategorie mapující prodeje digitální hudby a hranosti skladeb v rádiích.
11.2.2008 Album Dotyk zpěvačky Anety Langerové se v Česku stalo nejprodávanější deskou loňského roku; oficiálně se jej prodalo 31 957 kusů. Ocenění si převzala v sobotu večer v pražském Divadle Hybernia, kde byly vyhlášeny výsledky cen Deska roku.
1.2.2008 Akademie populární hudby na dnešní tiskové konferenci představila nominace na ceny Deska roku, které mapují prodejnost hudebních nosičů a hranost skladeb v rádiích za loňský rok. Vyhlášeny budou v sobotu 9. února v pražském Divadle Hybernia.
7.2.2007 Deska Corrida z dílny skupiny Kabát se stala nejprodávanější zvukovou nahrávkou na českém území za loňský rok. Ocenění si kapela převzala včera večer v pražském P.M. baru, kde byly vyhlášeny výsledky cen Deska roku, které každoročně uděluje Akademie populární hudby společně s organizací IFPI.
2.2.2007 Skupina Divokej Bill má s nominacemi ve třech kategoriích nejvyšší šance na zisk ocenění Deska roku 2006. Ta budou na základě prodejnosti zvukových nosičů nosičů v České republice a hranosti písní v rádiích předána v úterý večer v pražském p.m. baru.
26.1.2007 Zajímá vás, která alba se v Česku loni nejvíce prodávala? Již tradiční vyhlášení nejprodávanějších zvukových nahrávek, které má pod patronací Akademie populární hudby společně s organizací IFPI, proběhne 6. února v pražském p.m. baru.
30.1.2006 V pražském klubu P.M. byly včera večer oceněny nejprodávanější české a slovenské zvukové nosiče a nejhranější skladby v rádiích za uplynulý rok. Cenu za nejprodávanější album si díky svému Musicbaru odnesla skupina Chinaski.
25.1.2006 Včera byly zveřejněny nominace na ceny Deska Roku 2005. Ty budou na základě prodejnosti titulů a hranosti skladeb v rádiích uděleny v neděli večer.
2.1.2006 Vyhlášení nejprodávanějších alb za uplynulý rok v Česku Deska roku Allianz 2005 bude 29. ledna moderovat Tereza Pergnerová.
13.12.2005 Výsledky prodejní ankety Deska roku, kterou pravidelně pořádá Akademie populární hudby, budou vyhlášeny 29. ledna 06 v pražském klubu P.M.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.