muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DESET DESEK - 10 DESEK

28.2.2013 Kytarista Hirax patří k nejzajímavějším figurám české a slovenské rockové scény. Řadu let je vnímán jako symbol prog-deathově, avatgardně, folklórně a kdovíjak ještě metalových Lunatic Gods...
21.12.2012 Co do žánru, dosud možná nejostřejší vydání této rubriky přináší pohled do posluchačského světa Jirky Zajíce, přezdívaného Jürgen. Sympatický bubeník s rázným úderem a zdravým muzikálním nadhledem se výrazně angažuje na naší death/grindové scéně...
1.12.2012 Kytarista Michal „Majkláč“ Novák je dlouholetým přirozeným lídrem post-hardcorové skupiny The.Switch, ale znám je na české (nejen) rockové scéně také jako osoba úzce spjatá se serverem bandzone.cz.
21.11.2012 Bubeník Martin Škaroupka, známý pod přezdívkou Marthus, je živoucím důkazem, že při patřičném úsilí a dávce talentu, ale také díky zdravému nadhledu, který je mu vlastní, lze i z „malých“ českých poměrů prorazit do velkého rockového světa.
11.11.2012 Kirk Běhunek patří už řadu let k nejzajímavějším postavám české hard ‘n’ heavy scény. Jako muzikant ale vždycky zároveň pokukoval přes hranice a nedávno se dočkal i se svou kapelou Seven opravdu pikantní odměny.
1.11.2012 Dnešní host této rubriky je muzikant, který se věnuje hudební a zvukové režii v předních nahrávacích studiích, především ve studiu Propast, ve kterém realizoval desítky nahrávek se špičkovými interprety popové a rockové scény.
21.10.2012 Za šest let existence této rubriky do ní pozvání přijala řada muzikantů a kolegů novinářů z jiných hudebních časopisů, ale nikdy nás nenapadlo nabídnout čtenářům výběr deseti desek od někoho z vlastních řad.
11.10.2012 Tomáše Hajíčka, frontmana skupiny Krucipüsk, není nutno dlouze představovat. Pozvat ho do této rubriky mě napadlo v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, že Tomáš vydává sólovou desku s názvem...
1.10.2012 Možná že právě v souvislosti s kapelou Neruda, kde Matěj Ruppert zpívá úplně jinou hudbu, než na jakou jste od něj zvyklí s Monkey Business, jste si kladli otázku, co má Matěj doopravdy rád za muziku.
21.9.2012 Mr. Loco je pseudonym dnešního hosta této rubriky a zároveň název nové hudební skupiny, která nedávno vydala svůj debut Na Balkáně (psáno pro časopis Muzikus 6/21011, pozn.). Kytarista a zpěvák Mr. Loco v minulosti účinkoval v kapelách Luca Brasi, Artery a Temperamento a moje předtuchy...

1-10 (73) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.