muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DEPECHE MODE

31.8.2015 V našem časopise se vám kromě muzikantských celebrit snažíme občas představit i názory mistrů v pozadí vzniku alb. Jednou z takových osobností je i britský producent a studiový technik Steve Lyon, který je aktivní již od osmdesátých let.
12.2.2014 Ve vyprodané O2 Areně vystoupila kultovní britská kapela Depeche Mode. Populární trio ve složení Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher doplněné o klávesistu a bubeníka u nás koncertovalo v rámci zimního turné k poslední desce Delta Machine.
5.2.2014 Již více než třicet let trvá kariéra Depeche Mode a v současnosti jsou stále na vrcholu. Loni v létě hráli v Praze a pro velký úspěch se u nás za pár dní zastaví znovu. A mají vyprodáno. Už tento čtvrtek 6. února se z nich budou těšit také slovenští fanoušci v Bratislavě.
17.7.2013 Byť u nás budou Depeche Mode již poosmé, i letos slibují velkolepou show. Nejen proto, že 23. července oslaví Martin Gore, kytarista kapely, své dvaapadesáté narozeniny.
10.6.2013 Depeche Mode se u náš těší velké popularitě a tak jejich fanoušky možná ani nepřekvapí, že kapela zahrnula Prahu i do následujícího zimního halového turné k novinkové desce Delta Machine.
5.5.2013 Elektronické legendy Depeche Mode se na své už třinácté řadové desce neženou za prvoplánovými ovacemi. V přirozené návaznosti na alba z poslední dekády nechávají pánové Gahan, Gore a Fletcher postupně rozkvétat svébytně potemnělou atmosféru.
8.4.2013 Poslední týden v březnu vydali Depeche Mode své třinácté studiové album Delta Machine a po průvodním videoklipu k singlu Heaven je nyní zveřejněno video i k další písni Soothe My Soul.
22.3.2013 Velké kapely už si zvykly na vypouštění streamu celého nového alba pár dní před oficiálním vydáním. Výjimkou nejsou ani Depeche Mode s jejich očekávanou deskou Delta Machine.
31.1.2013 Depeche Mode si naplánovali velkou premiéru svého nového singlu na zítřek. Trochu se jim to ale vymklo z kontroly, skladba totiž unikla na internet. Heaven, jak zní její název, si tak můžete poslechnout už nyní.
24.1.2013 Britští Depeche Mode vyrukovali s podrobnosmi o svém slibovaném třináctém albu. Vyplývá z nich, že novinka ponese název Delta Machine a vyjde 26. března.

1-10 (56) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.