muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DEMO SOUTĚŽ

10.10.2011 Soutěž Zkušebna, která za podpory značek Olympus a Jack Daniel´s probíhala v uplynulých týdnech na stránkách Muzikus.cz, konečně zná své výsledky. Z přihlášených kapel, které splnily podmínky soutěže, nejvíce zaujala skupina Potpalto.
6.9.2011 Tento měsíc uplyne přesně dvacet let od doby, kdy vyšlo kultovní album Nevermind kapely Nirvana. Právě té se proto rozhodli pořadatelé festivalu Struny podzimu zasvětit doprovodnou soutěž O2 Extra šance.
1.9.2011 Zkušebna, to je nová soutěž pro kapely, kterou přináší Muzikus za podpory značek Olympus a Jack Daniel´s. Tentokrát se jedná o malinko odlehčenou soutěž, ovšem se zajímavými cenami od hlavních partnerů.
10.6.2011 Soutěž Šance Muzikus, která nabízí kapelám majícím na portálu Muzikus.cz profilovou prezentaci možnost vystoupení na festivalech Rock for People a Sázavafest, čeká poslední fáze. Tou bude pondělní koncert v pražském Music City.
23.2.2011 Ctíme tradice a stejně jako v předchozích letech přinášíme ve spolupráci s letním open-air festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Přihlašovat se do ní mohou talentované kapely, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu.
26.4.2010 Máte kapelu a chcete si zahrát na jednom z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici jeden hrací čas na festivalu Rock for People: v úterý 6. července od 17:00 na Jam stage.
11.1.2010 Poslední tři týdny zbývají mladým talentovaným kapelám na to, aby se přihlásily do soutěže Sázavafest Battle. Šestice finalistů se představí po boku zavedených kapel na dubnovém Jarním Sázavafestu a nejúspěšnější z nich získají šanci představit se na 10. ročníku Sázavafestu v Kácově.
30.11.2009 Nadějným kapelám i sólistům, kteří by se rádi představili publiku na nadcházejícím ročníku letního festivalu O2 Sázavafest, je určena talentová soutěž Sázavafest Battle. Na soutěži se i tentokrát podílí hudební portál Muzikus.cz, kde se zájemci mohou do konce ledna přihlašovat.
22.9.2009 Metalový festival Wacken Open Air, který se řadí mezi největší akce svého druhu v Evropě, dává šanci neobjeveným kapelám představit se širokému mezinárodnímu publiku. Tentokrát se jemu přidružená vyhledávací soutěž Wacken Metal Battle uskuteční poprvé i v Česku.
19.3.2009 Třetí ročník hudebního vyhledávacího programu Jack Daniel´s Talent Scounting kráčí směle vstříc svému finále. Fanoušci prostřednictvím hlasovacích kanálů posílají hlasy kapelám, které by rádi viděli na živém koncertě coby finalisty.

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.