muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DEERHOOF

4.10.2011 Z ďalšieho klipu skupiny Deerhoof plynie ponaučenie, že pokiaľ sa vydáte na poľovačku na mimozemšťanov, vždy si dva krát overte, či ste trafili správne. To preto, aby ste nedopadli ako hrdinka tohto videa k piesni Secret Mobilization.
15.9.2011 Kalifornští art-popaři Deerhoof se rozhodli nabídnout ke stažení koncertní album 99% Upset Feeling. Celkem jedenáct skladeb si můžete poslechnout a jednotlivě stáhnout prostřednictvím SoundCloud, celý zazipovaný komplet je pak k dispozici na stránkách skupiny.
9.9.2011 „Patnáctiny už se blíží konečně, oslavím je společně se svou partou ze školy,“ mohli by si zpívat v illinoisském sídle indie-popového labelu Polyvinyl Records. Ten totiž právě letos na podzim oslaví patnácté výročí svého fungování.
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.
19.7.2011 O réžiu nového singlu The Merry Barracks americkej indie skupiny Deerhoof sa tentokrát postarali Akiko McQuerrey a Jason Drakeford.
16.6.2011 Národnosť v hudbe nehrá rolu. Príkladov úspešných, medzinárodne pomiešaných skupín existuje naozaj veľa. Mix kultúr môže priniesť vždy niečo nové, zaujímavé a nečakané.
10.3.2011 Oblíbený OFF Festival, jehož šestý ročník bude probíhat od 5. do 7. srpna v polských Katowicích, zpestřil svůj line-up celou řadou zajímavých kapel a projektů.
11.1.2011 Klip k druhému singlu Super Duper Rescue Heads! z nového pripravovného albumu Deerhoof vs. Evil skupiny Deerhoof je už na svete. Hlavnú rolu v ňom hrá speváčka Satomi Matsuzaki, ktorú kamera sleduje na jej nákupoch v meste.
4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.
12.10.2010 Druhú desiatku vydaných albumov začne americká skupina Deerhoof v novom vydavateľstve. Svoje doterajšie Kill Rock Stars totiž pred svojim jedenástym radovým albumom zmenila za Polyvinyl records.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.