muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DEADMAU5

11.7.2011 Po slunečném čtvrtku s Coldplay a propršeném pátku s Pulp se Open’er probudil do třetího dne. A ne ledajakého. Na 2. července totiž připadly festivalové narozeniny.
18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
12.10.2010 V americkém Texasu o uplynulém víkendu proběhl festival Austin City Limits a přestože (nebo tím spíše že) nepředpokládáme, že se na něj valily davy českých fanoušků, dovolujeme si upozornit na kompilaci Lone Star Solid State.
22.4.2010 Po čase se s novými přírustky svého line-upu hlásí rakouský Frequency festival. Už před časem byli ohlášeni Muse, Billy Talent, La Roux, Skunk Anansie, The Specials, NOFX, Bad Religion, Portugal. The Man nebo Mumford & Sons, ke kterým teď přibývá bezmála dvacet dalších jmen.
24.4.2009 Téměř kompletní line-up ohlásil německý Melt! Festival, jehož letošní ročník se uskuteční od 17. do 19. července v důlním areálu Ferropolis nedaleko Lipska. Už dříve byli avizováni Oasis, Travis, Kasabian, Röyksopp, Bloc Party nebo Aphex Twin, teď k nim přibývá řada dalších hudebních kolegů.
28.12.2008 Petr Bořuta je podle mě jednou z nejzajímavějších osob naší redakce. Jeho hudební rozhled je velmi široký a zahrnuje prakticky všechny žánry. Nepopírám, že mě při našem elektronickém rozhovoru nejednou překvapil.
13.11.2008 Časopis o elektronické hudbě Xmag zvolil novou strategii distribuce. Jeho aktuální 102. vydání je prvním, které je k dostání zdarma na vybraných distribučních místech po celé republice. K volnému stažení ve formátu .pdf je zároveň připraveno na jeho webových stránkách.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.