muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DEAD CAN DANCE

2.3.2012 Lisa Gerrard a Brendan Perry k nám v době nedávno minulé zavítali, každý však samostatně. Na pozim se jich fanoušci dočkají pospolu, a to při comebackovém turné jejich společného projektu Dead Can Dance. Pražský koncert se uskuteční 10. října v Kongresovém centru.
1.3.2012 To, o čem snily řady fanoušků, se stává skutečností: 10. října 2012 v Kongresovém centru Praha vystoupí v rámci svého reunion turné legendární skupina Dead Can Dance, kterou tvoří hudebníci, zpěváci i skladatelé Lisa Gerrard a Brendan Perry.
10.2.2010 Australský zpěvák a multiinstrumentalista Brendan Perry, který se proslavil v 80. letech coby člen kapely Dead Can Dance, vystoupí 31. března v pražském Divadle Archa. Představí zde svoji druhou sólovou desku Ark, která vychází letos na jaře.
16.10.2009 Pavel Zelinka je nenápadnou součástí hudební scény už téměř dekádu. Nejdříve se vynořil na pražských strahovských kolejích, kde šéfoval asi jedinému čistě studentskému rádiu první pětiletky nového milénia.
27.10.2008 V úterý 28. října ve 22 hodin odvysílá Radio 1 záznam vystoupení Lisy Gerrard, které se odehrálo loni v dubnu v pražském Divadle Archa. Lisa Gerrard, polovina hudebního seskupení Dead Can Dance, představila na tomto koncertě skladby ze svého průřezového alba The Best of Lisa Gerrard.
11.5.2007 Historii i současnosti nezávislých labelů se budeme od nynějška věnovat v našem novém seriálu připravovaném Danem Matouškem. První díl je věnován britskému 4AD.
2.3.2007 Lisa Gerrard, zakladatelka a polovina australské kultovní skupiny Dead Can Dance, vystoupí 27. dubna v pražském Divadle Archa. Na jediném tuzemském koncertě představí skladby z nového průřezového alba The Best of Lisa Gerrard.
26.2.2005 Je tomu skutečně tak: po sedmi letech nečinnosti a koncentrace na sólové projekty se Lisa Gerrard a Brendan Perry dávají opět dohromady coby Dead Can Dance. Skupina se dala dohromady v roce...
1.5.2003 Modla všech milovníků éterických a náročných hudebních forem, Dead Can Dance, uchystala reprezentativní dvojCD, shrnující to nej z již ukončené kariéry. Och, jak úchvatnou hudbu to dvojice Brendan...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.