muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DAVE GAHAN

12.5.2012 Dneska si dáme Depeche Mode. Máme k tomu hned dva důvody: především, frontman Dave Gahan ve středu oslavil padesátku. Krom toho taky před nedávnem coby host natáčel se Soulsavers...
11.5.2012 Britský producentský tým Soulsavers ve složení Rich Machin a Ian Glover přichystal nové album The Light The Dead See. Jako host se na něm představí Dave Gahan z Depeche Mode.
20.12.2007 Dvadsiate a posledné Videotipy tento rok prinášajú opäť bohatú nádielku interpretov rôznych žánrov. Tentoraz to budú Dave Gahan, M.I.A., Sia, Wolfmother, Sons & Daughters a VMCN.
18.12.2007 I kdyby se rodák z britského městečka Chigwell v Essexu stavěl na hlavu a vydával mnohem lepší desky, než jsou jeho dva sólové počiny Paper Monsters a aktuální Hourglass, pro většinu posluchačů do smrti bude...
6.12.2007 Pokud si přečtete něco z barvitého životopisu zpěváka kultovních Depeche Mode, napadne vás, že tenhle člověk už měl být dávno po smrti. Místo toho po čtyřech letech od vydání prvotiny Paper Monsters natočil...
27.9.2007 Je štvrtok a s ním už po ôsmykrát prichádzajú Videotipy. Dnes nám svoje videá predstavia sóloví interpreti Dave Gahan a Albert Hammond Jr., gitarovky Babyshambles a Interpol a elektroniku zastupujú Underworld a Warren Suicide.
20.7.2007 Spevák Depeche Mode, Dave Gahan sa chystá vydať svoj druhý sólový album, nasledovníka štyri roky starého Paper Monsters.
15.1.2006 >> článek obsahuje také setlist turné Touring The Agel << Pátečním koncertem v německých Drážďanech odstratovala skupina Depeche Mode evropskou část turné Touring The Angel. Netřeba snad dodávat, že již příští pondělí se v jeho rámci zastaví také v Praze a v červnu v Bratislavě.
29.12.2005 Leden bývá co do hudebních akcí čaasto označován jako jakýsi "okurkový" měsíc. Přesto se však stále něco děje a my vám proto přinášíme několik koncertních tipů:
23.11.2005 Kvízová otázka pro čtenáře: jmenujte aspoň dvě skladby z předchozího opusu DM. Těžké, že? Přitom při skoku ob album narazíme na desku plnou hitů, které ani po bezmála deseti letech nezestárly...

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.