muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DARK GAMBALLE

25.6.2011 Vypsaná fixa, Anna K., Škwor, Imodium, NSOS, Dark Gamballe nebo Johny Said the Number - to je jen stručný výběr z těch, kteří zahráli na letošním Božkov festu v Kojetíně.
21.1.2011 Tentokrát zakotvíme u bigbítu. Se svými letošními headlinery se začínají chlubit taky alespoň co do žánrovosti muziky spřízněné festivaly Noc plná hvězd, Basinfirefest a Benátská noc.
30.11.2010 Poté, co v sobotu ve zlínské hale Novesta proběhla zimní odnož festivalu Masters of Rock, organizátoři odtajňují první kapely pro příští ročník letního metalového svatostánku. Potvrzeny jsou bezmála tři desítky kapel, z toho dvě desítky ze zahraničí.
5.11.2010 Vyškovští Dark Gamballe (původně jen Dark), kteří vydávají už od dvaadevadesátého s železnou pravidelností každý sudý rok nové řadové album, nechávají vzpomenout na finské Waltari.
24.12.2006 V Lipově u Veselí nad Moravou se uskutečnil již sedmý ročník festivalu Rockové Vánoce. Na posluchače letos čekalo vystoupení pěti kapel: Wohnout, SNC, Dark Gamballe, Sad Harmony a Gang ala Basta...
25.4.2006 Pryč je těkavý podprahový pocit z předchozích alb, kdy pořád „cosi“ jemně, ale znatelně narušovlo výsledný dojem. Po pár posleších Bonboniéry mám snad poprvé u Dark Gamballe pocit...
14.12.2004 V podstatě jediné, co lze vyškovské skupině Dark Gamballe aktuálně vytknout, je název jejího sedmého alba. Slovo Superstar je momentálně příliš "otřelé" na to, aby nemohla být...
6.8.2003 6. srpna - ano, dnes - vydává vydavatelství Redblack hned dvě delší dobu avizovaná alba - Uncommon Excursion od Cales a The TimeLessNess skupiny Memoria.
14.10.2002 Natolik revoluční počin, jakým byla v diskografii Dark čtvrtá deska Gamballe (následně - anebo zároveň? - došlo k úpravě názvu souboru do stávající podoby), už tihle Vyškováci možná...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.