muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DARA ROLINS

7.12.2012 Nezáleží na tom, jestli tomu věříte nebo ne. Prostě je to tak. Ta holčička z videa má dneska čtyřicet. Darina Rolincová aka Dara Rolins. Zvoníme na štěstí.
29.12.2011 Jak jsme informovali už v průběhu října, televize Nova a Markíza na jaře společně uvedou další vyhledávací reality show. Pochází z Nizozemí, kde byla premiérově uvedena loni pod názvem The Voice.
28.2.2011 Britské synthi-popové duo Hurts čeká 13. března vyprodaný koncert v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci, na něž se vstupenky nedostaly, ovšem nemusejí zoufat. Skupina se do Česka vrátí ještě v létě, kdy bude jednou z hvězd Sázavafestu.
4.1.2011 Dan Bárta a Dara Rolins před sebou mají společné koncertní turné. V doprovodu kapely Illustratosphere se v průběhu března a dubna představí na celkem dvanácti koncertech.
4.1.2011 Dan Bárta se svojí skupinou Illustratosphere pozval na turné Daru Rolins. Ke spolupráci se rozhodli na základě společného vystoupení na Žebříku v Plzni, kde se po letech opět potkali na pódiu...
9.11.2010 Zpěvačka Dara Rolins chystá opět po roce Vánoční koncert. Po dvojici loňských vánočních koncertů, z jejichž záznamu vzniklo i úspěšné album, se také letos Dara rozhodla sestavit repertoár z nejznámějších světových vánočních písní.
26.7.2010 Na Malé Skále na Liberecku vypukne už tento čtvrtek osmnáctý ročník festivalu Benátská noc. Oproti původně ohlášenému programu však na poslední chvíli dochází k několika drobným změnám.
3.6.2009 „Federální“ soutěž Česko Slovenská SuperStar, kterou na podzim v návaznosti na Česko hledá Superstar a Slovensko hľadá Superstar uvedou televize Nova a Markíza, vyhlašuje castingy na soutěžící.
23.3.2009 V ohlédnutí za cenami Akademie populární hudby Anděl pokračujeme obrazovou dokumentací. Ve fotogalerii uvidíte střípky z vystoupení Kryštof, Toxique, Aloha from Hell, Čechomor s Ewou Farnou, Tomáše Kluse s Anetou Langerovou, nebo třeba Gipsy.cz.
1.2.2008 Začátkem března se na trhu objeví album remixů písní z posledních dvou desek zpěvačky Dary Rolins. D2, jak zní jeho název, slibuje cestu napříč hudebními žánry od hip-hopu přes r´n´b, 2step až po house.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.