muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DÁNSKO

9.3.2012 Jeden z největších evropských festivalů, dánský Roskilde, již oznámil headlinery pro svůj 42. ročník, který se uskuteční od pátého do osmého července ve stejnojmenném městě nedaleko metropole Kodaně.
25.1.2010 Dánska elektro-popová štvorica When Saints Go Machine zamieri 6. februára po prvý raz na Slovensko, konkrétne do bratislavskej A4-ky, kde zahrá v rámci koncertnej série HCHSPANNNG.
8.12.2009 Další z evropských festivalů odtajňují své první headlinery pro příští rok. Jde sice o akce konané v malých zemích, zato ale o akce významné a hojně navštěvované: dánský Roskilde, belgický Rock Werchter, nizozemský Pinkpop a švýcarský Greenfield.
7.3.2009 Belgie, Nizozemí a Dánsko sice patří mezi menší země, ovšem po desetiletí si drží tradici velkých hudebních festivalů. Pokud se rozhodnete pro výlet za hudebními zážitky, pak se budete moci setkat mimo jiné s Brucem Springsteenem, Depeche Mode, Oasis, Coldplay, The Killers a mnohými dalšími.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.