muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DANI SICILIANO

15.6.2009 Po štvrtkovom warmupe sa cez víkend v Bratislave rozbehol festival Wilsonic naplno. Ak chcete vidieť, ako Moderat, Jazzanova, Tim Exile, Junior Boys, Trouble Over Tokyo, For a Minor Reflection alebo The Dead Sea vyzerali, pozrite si našu galériu.
10.5.2009 Na čtyřech scénách bratislavského festivalu Wilsonic se letos objeví téměř šedesát umělců. Svátek všech nadšenců elektronické hudby se odehraje v době od jedenáctého do třináctého června v nově vybudovaném prostoru Summer Incheba Clubu.
16.5.2008 Tyršovo nábřeží v Bratislavě se 6.a 7. června stane dějištěm dalšího ročníku festivalu Wilsonic, který spojuje svět koncertů s atmosférou klubů a tanečních party a prezentuje aktuální trendy z oblasti advanced, urban & electronic music.
27.1.2007 Zimná verzia bratislavského festivalu Wilsonic priniesla kopu tanca, zábavy a aj kvalitnej hudby. Navyše bola perfektne zorganizovaná.
22.1.2007 Dídžejka, producentka a speváčka Dani Siciliano vystúpi už tento piatok 26. januára na bratislavskej akcii micro.Wilsonic. Dani Siciliano patrí momentálne k najzaujímavejším osobnostiam elektronickej hudby...
8.1.2007 Berlínska speváčka Clara Hill s kapelou vystúpi v bratislavskej kaviarni Múzejka. Clara, ktorá sa dostala do povedomia najmä spoluprácou s kapelou Jazzanova, tu predstaví svoj najnovší sólový album All I Can Provide.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.