muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DANDY WARHOLS

20.4.2012 Portlandská psychedelická kytarovka The Dandy Warhols se po třech letech hlásí s novým albem. V pořadí už devátá řadovka vychází pod názvem This Machine začátkem příštího týdne, 24. dubna.
12.4.2012 Už tak silný line-up rakouského Frequency Festivalu umocňují další jména. Celkově se jejich zveřejněním počet známých vystupující zvyšuje na více jak osmdesát ze plánované stovky.
18.2.2009 Bezplatnou přílohou příštího vydání britského hudebního magazínu NME bude kompilace coververzí písní skupiny The Cure. Svými verzemi skladeb přispělo čtrnáct kapel, mezi nimi Dinosaur Jr., Editors, British Sea Power nebo Dandy Warhols.
8.7.2008 Sedmý ročník festivalu Colours of Ostrava, oceněného v minulosti mimo jiné třikrát v anketě ALMA a dvakrát cenou Anděl, se bude konat od 10. do 13. července. Hlavními hvězdami jsou kromě zpěvačky Sinéad O'Connor také Happy Mondays, The Dandy Warhols nebo Goldfrapp.
22.4.2008 Do programu festivalu Colours of Ostrava, který bude probíhat od 10. do 13. července, přibyly další zahraniční kapely. K hvězdám budou patřit především američtí Dandy Warhols.
7.3.2008 Američtí rockeři The Dandy Warhols natáčejí svou šestou řadovou desku. Nástupkyně tři roky staré Odditorium or Warlords of Mars se bude jmenovat Earth To The Dandy Warhols a pokud vše dopadne podle plánů, vyjde 5. května.
19.8.2007 Salzburgský festival Frequency tento rok okrem početnej skupiny zrušených interpretov aj niekoľko veľmi zaujímavých mien. V prvej časti našej galérie môžete vidieť napríklad Groove Armadu, Jimmy Eat World, Eagles of Death Metal...
18.7.2007 Tři roky po vyprodaném koncertu v klubu Roxy se do Prahy vrací americká kytarovka The Dandy Warhols. Vystoupí v roli předkapely na koncertu Nine Inch Nails, který se uskuteční 13. srpna na zimním stadionu Eden.
29.3.2005 Skupina Dandy Warhols, kterou jsme loni v létě měli možnost vidět v pražském klubu Roxy, chystá na letošek vydání svého nového alba. To by mělo vyjít pod názvem Odditorium Or...
10.9.2004 Kdo bude chtít, najde ve zvuku amerických The Dandy Warhols vlivů, co mozek ráčí. Kdo...

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.