muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DAN BÁRTA

22.6.2014 Ve víru kin, vína a zpěvu se bude točit Letní filmová škola už počtyřicáté. Jubileum se slaví velkolepě – největší nesoutěžní festival u nás otevírá tradiční hudební doprovod z klubu Mír k širé veřejnosti.
18.7.2013 Za pár dní odstartuje další ročník interdisciplinárního kolotoče v Uherském Hradišti. Letní filmová škola, u níž se nejen náladou nabízí přirovnání k slovenské Pohodě, si střihne devětatřicátou klapku. 26. července až 3. srpna totiž patří jih Moravy nejen filmovým nadšencům.
26.6.2013 Prostory holešovského zámku se již potřetí staly působištěm rodinného festivalu Holešovská regata. Podívejte se, jak akce proběhla a jaké stálice české scény se na ní představily.
18.6.2013 V sobotu 22. června proběhne třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata, který se stává již tradičním. Malé město Holešov tak přivítá oblíbené interprety české hudební scény. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Olympic, Aneta Langerová či Miro Žbirka.
6.11.2012 Jojo, bude další SuperStar. Nebudeme opakovat, že příští týden startují castingy a tak dále. Nahrává nám ale, že televize Nova a Markíza potvrdily jméno první čtvrtiny poroty, které zní Ewa Farna. Ta navíc momentálně boduje s duetem Šestej pád s Danem Bártou...
15.10.2012 Koncerty i party, jména zavedená i nová, žánrové vody elektronické, kytarové i hop-hopové. Takový bude týden oslav dvacátých narozenin pražského klubu Roxy, který se právě rozjíždí.
11.8.2012 Na myšlenku vyzpovídat Dana Bártu ohledně jeho nejoblíbenějších desek mě přivedlo jeho poslední album Theyories, které natočil s triem Roberta Balzara a na kterém najdete skladby od The Cult, The Police, Björk, Simply Red...
17.5.2012 Příští pátek a sobotu se letní kino Širák v Hradci Králové oděje do hávu world music, bude tam probíhat festival Na jednom břehu. Nenechte si ujít Bitumen Beat, královéhradeckou kapelu, která zahraje tradiční romské balkánské melodie...
8.2.2012 Michalu Horáčkovi bývá leckdy podsouváno narcistní velikášství a při pohledu na unikátní kolekci, na níž se prominenti popové scény ujali osmi variací téže písně, ten pocit ještě zesílí.
22.1.2012 Po úspěchu podzimního akustického turné se zpěvák Richard Müller rozhodl pokračovat v podobně laděném duchu a na jaro ohlásil další koncerty. V období od března do května vystoupí v patnácti městech napříč celou Českou republikou.

1-10 (82) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.