muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CRYSTAL FIGHTERS

17.9.2014 Crystal Fighters potkala minulý týden velmi nešťastná událost, když zemřel jejich bubeník Andrea Marongiu. Dnešním songem dne jim tedy věnujeme tichou vzpomínku v podobě písně You & I, kterou si ještě v plné sestavě zahráli akusticky v zahradě brightonského klubu Warren.
16.9.2014 Britští Crystal Fighters nečekaně přišli o jednoho svého člena. Zatím z neznámé příčiny zemřel bubeník Andrea Marongiu, což zbylí členové skupiny potvrdili na svém oficiálním Facebooku 12. září.
7.9.2014 Fenomén live sessions neutuchá. Pytel se skutečně roztrhl, z děravé juty nepřestávají vypadávat interesantní projekty, a my vám tak můžeme přinést druhý díl článku, který se představování takových atypických hudebních dýchánků věnuje.
23.4.2014 Rakouský Frequency Festival, konající se v půlce srpna ve městě St. Pölten, přídává na seznam účinkujících další jména. Nejnovějšími přírůstky tak jsou Gogol Bordello, Editors, Travis, The Subways a Crystal Fighters.
16.11.2013 Druhý pražský koncert kapely, která se v MeetFactory představila již se svým debutem před dvěma lety, byl velmi očekávanou událostí podzimu. Nejen, že byl vyprodaný, ale nedočkavost fanoušků postupně v klubu natolik zhoustla,...
11.11.2013 Jeden z nejsmutnějších videoklipů tohoto roku nesoucí celou řadu poselství ilustruje singl You & I britské alternativní taneční formace Crystal Fighters. Skladba pochází z letošního počinu kapely - alba Cave Rave. Na jejich koncertě ale budete určitě i tancovat. Již tento čtvrtek, 14. listopadu, budou hrát v pražské MeetFactory.
24.10.2013 Britsko-španělský elektronický indie projekt Crystal Fighters se po dvou letech vrací do pražského klubu MeetFactory. Skupina, která byla založena v Londýně vydala doposud dvě řadové desky, debutovou Star Of Love a letos v květnu novinku Cave Rave.
29.8.2011 V úterý 30. srpna ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu britsko-španělské electro-popové kapely Crystal Fighters. Skupina se domácímu publiku představila letos v květnu v pražské MeetFactory.
30.5.2011 Star of Love je ideální letní album, s naprostou lehkostí se na něm mísí odlišné hudební přístupy a výsledkem je svěží plážový koktejl. Sami Crystal Fighters tvrdí, že se snaží prolnout starou hudební tradici s moderní tradiční hudbou ...

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.