muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ČRO 4 - RADIO WAVE

30.10.2012 V polovině září Radio Wave Stimul festival ohlásil tři exkluzivní headlinery a celkem osm potvrzených účinkujících letošního ročníku, který proběhne tentokrát ve třech listopadových dnech na třech pražských scénách.
8.10.2012 Startér, pořad Radia Wave s čuchem na talenty, zná svého dalšího vítěze. Po dvanácti měsících, desítkách hodin v éteru, stovce hodin přehrabování se alby nejšikovnějších muzikantů nastupující generace a tisících hlasů pro stovky kapel dospěl...
7.2.2011 Programové schéma Radia Wave nabízí od února tři nové pořady. Čelisti, Diagnóza F a Kruton jsou dárky pro posluchače k právě oslaveným pátým narozeninám Radia Wave a vhodně rozšiřují tematický záběr stanice.
10.1.2011 Navzdory všem peripetiím a odebrání terestické FM frekvence to ve čtvrtek bude už pět let, co vysílá Radio Wave. Se svými posluchači toto výročí oslaví v sobotu večer na narozeninovém koncertu v pražském prostoru Meet Factory.
4.1.2011 Nastal čas na slavnostní večer plný hudby a zajímavých projektů. Vše proběhne 15. ledna v MeetFactory! 5. narozeniny si užijete s kapelami, které znáte z našeho playlistu, projekcemi a divadlem.
17.11.2010 „Žně“ budou tento týden zažívat fanoušci indie-rockového dua Blood Red Shoes z britského Brightonu. Ve čtvrtek se ve vysílání Radia Wave objeví záznam jejich srpnového vystoupení na festivalu Haldern Pop a den na to kapela zahraje v pražském LMB.
16.11.2010 Tentokrát představujeme kapelu, která druhého dne naživo zaměstná sluchovody posluchačů pražského Lucerna Music Baru. Mluvíme o protagonistech chytrého syrového rocku, brightonských Blood Red Shoes.
8.11.2010 James Ford a Jas Shaw fungují od roku 2005 jako Simian Mobile Disco. Po pár singlech, které však nezaznamenaly větší úspěch, přišel rok 2006 a s ním i jeden z největších undergroundových hitů Hustler...
20.10.2010 Ve sváteční den 28. října se přeneseme do karlínského Studia A a představíme vám nadžánrovou superskupinu Umakart. Projekt složený z uznávaných osobností české hudební scény se po téměř roční pauze ukáže publiku poslední čtvrtek...
17.9.2009 Blížící se vydání pořadu Stage radia Wave přinesou mimo jiné sérii koncertních záznamů z festivalu Creepy Teepee, který proběhl v polovině letošních prázdnin v Kutné Hoře. Jako první se ve vysílání objeví kanadský houslista a zpěvák Owen Pallett a jeho projekt Final Fantasy.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.