přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CONOR OBERST

12.2.2014 Americký písničkář Conor Oberst známý především z působení v indie folkové kapele Bright Eyes chystá na letošní rok nový sólový počin. Ten vyjde 20. května na labelu Nonesuch Records a ponese název Upside Down Mountain.
5.7.2011 Vychází další z řady kompilačních alb pro dobročinné účely. Tentokrát si však projekt pro charitativní organizaci Outside In, která se věnuje lidem bez domova, zaslouží plnou pozornost. Už jen díky ohlášeným jménům interpretů.
15.6.2011 Fanoušci amerických Bright Eyes mají v poslední době důvod k radosti. Parta kolem Conora Obersta letos vydala osmé studiové album, v červenci dorazí na festival Rock For People a ve stejném měsíci vypustí do světa také živé EP.
28.2.2011 Tak se nám včera a dnes mezi českými a slovenskými festivaly strhla neformální bitva. Kruh se uzavírá (i když člověk nikdy neví) opět u Rock for People, který kontruje trojkou Bright Eyes, Kele a John Butler Trio.
2.12.2010 Američtí indie-folkaři Bright Eyes v čele s písničkářem Conorem Oberstem se po takřka čtyřech letech přihlásí s novým albem. Deska se bude jmenovat The People’s Key, vyjde 14. února a nabídne rovných deset skladeb.
31.5.2010 Po třiadvaceti letech na hudební scéně je poměrně těžké svým dalším albem jakkoliv překvapit. Americká hip hopová formace The Roots to však zvládla poměrně s přehledem, když vypustila do světa seznam interpretů, kteří budou hostovat na jejich novince How I Got Over.
11.2.2010 Americká indie folková kapela Bright Eyes zoskupená okolo hudobníka Conora Obersta bola od roku 2007, ked vyšiel jej posledný album Cassadaga, nečinná.
12.6.2009 Conor Oberst z kapely Bright Eyes, Jim James z My Morning Jacket a M.Ward pracují na společném projektu, který dostal název Monsters of Folk. Debutovou desku produkuje Mike Mogis, jinak kytarista Oberstových Brigt Eyes a tradiční producent jejich desek.
8.5.2009 V dalším vydání Audiotipů přinášíme tipy na nové mp3 písničkářů Conora Obersta a DM Stithe, stejně jako elektronických Sourya a The Field. Bonusem je aktuální pokračování ambientní kompilace The Silent Ballet.
2.3.2009 Conor Orbest nabral nový dych, aspoň čo sa týka hudobnej produkcie. Ako napísal na svojej webovej stránke, 5. mája vydáva pokračovanie svojho "debutového" albumu s názvom Outer South.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.