muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: COMEBACK KID

21.11.2014 Shodou náhod připadla letošní pražská zastávka putovního festivalu Impericon Never Say Die! Tour na státní svátek Den boje za svobodu a demokracii, a tak si mohli příznivci ostrých kytar prožít v MeetFactory svou malou soukromou sametovou revoluci.
22.6.2014 Blíží se prázdniny, které jsou pro hudebního fanouška synonymem festivalů, než se však rozeběhnete za programem českých nebo i zahraničních akcí, tak věnujte pozornost poslednímu předprázdninovému dílu rubriky Punk&Core.
3.2.2014 Stejně jako v roce uplynulém, tak i v roce aktuálním vás bude provázet děním na scéně od hardcoru po jeho všemožné odnože rubrika Punk&Core. Tentokrát již se svým devátým dílem, v němž přebírá štafetu české scény kapela Faces Are Fiction.
8.10.2013 Měsíc uběhl jako voda, a tak tu máme již po sedmé další díl pravidelné rubriky Punk&Core. Měsíc říjen bude patřit Kanaďanům Fall City Fall a hudebním klasikům The Ramones.
24.7.2013 Třetí červencový víkend se na táborském letišti konal již devátý ročník festivalu Mighty Sounds. Vystřídalo se zde nespočet kapel zaměřených na punk, ska, hardcore i reggae.
17.3.2013 Jubilejní pátý díl našeho seriálu pro příznivce ostřejší kytarové muziky Punk&Core je tady. V tomto díle si představíme anglickou partu Deaf Havana a dáme také vzpomenout na zlaté časy harcovníků z The Offspring.
27.11.2010 Pokud sledujete náš nový festivalový Facebook, asi už o tom víte. Za festivaly Rock am Ring a Rock im Park, které lákají na Kings of Leon nebo Coldplay, nezůstávají pozadu ani jejich sokové z druhé velké bratské dvojice - Hurricane a Southside.
14.10.2009 Post-hardcore v jedné z jeho alternativnějších forem a nekompromisní sludgeovou nálož k tomu, to budou mít možnost poslechnout si návštěvníci pátečního koncertu kanadských Sights and Sounds v pražském Klubu 007 Strahov.
20.3.2009 Vedle již potvrzených veličin hardcore a punkové scény Ignite a The Bouncing Souls se organizátorům festivalu Rock for People podařilo další kapely s tuzemskou širokou základnou fanoušků.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.