muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: COLOURS OF OSTRAVA 2010

4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.
27.7.2010 Druhá polovina word music festivalu Colours of Ostrava se nesla v poněkud deštivějším duchu než první dva dny, ale ani to nezabránilo The Cranberries, Regině Spektor ani ďáblu Iggy Popovi v hraní.
25.7.2010 Jednoznačně největší hudební svátek v Moravskoslezském kraji - world music festival Colours of Ostrava - se letos již po deváté konal v dnes již tradičním areálu ostravského výstaviště Černá Louka a Slezskoostravského hradu.
14.7.2010 Colours of Ostrava, ktorý sa po prvý raz v jeho histórii vypredal, už tradične ponúkne od 15. do 18. 7. pestrú zmes hudby, zachytávajúc snáď všetky jej odtiene. Mimo headlinerov sa vo Fest'namte se pozrieme i na menej známe kapely.
12.7.2010 Ve čtvrtek 15. července ve 20 hodin zahájí na scéně Česká spořitelna stage koncert The Gypsy Queens and Kings, největších hvězd současné romské hudby, devátý ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava.
5.7.2010 Konečně tedy vychází v remasterované podobě jedna z velkých rockových klasik, album, které natočili drogami prostřílení The Stooges s Iggy Popem v roce 1972 v Londýně, aby pak na dlouho zmizeli...
24.6.2010 Na festival Colours of Ostrava, který proběhne od 15. do 18. července v zeleném srdci severomoravské metropole, zbývá v předprodeji posledních 300 čtyřdenních vstupenek. Po jejich doprodání bude festival vyprodaný a návštěvnost dosáhne 25.000 lidí.
16.6.2010 Filmový program, který na mezinárodním festivalu Colours of Ostrava připravila již podruhé Letní filmová škola Uherské Hradiště, nabídne v ostravské minikinokavárně výjimečné snímky...
3.6.2010 Rock for People, Colours of Ostrava, Vizovické Trnkobraní, Votvírák, Sázavafest, Letní filmová škola a dalších čtrnáct velkých českých festivalů se v letošním roce zapojí do třetího ročníku projektu Čistý festival. Cíl je jasný. Umožnit ve festivalových areálech třídit odpad...
3.6.2010 Irský zpěvák Iarla O´Lionáird, známý i u nás například spoluprací s kapelou Čechomor, kromě vystoupení s jeho „domácí“ formací Afro Celt Sound System přidá na festivalu Colours of Ostrava výjimečný sólový koncert v kostele.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.