muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: COLOURS OF OSTRAVA 2007

19.10.2007 V pražském Paláci Akropolis byly včera večer vyhlášeni vítězové třetího ročníku cen Akropolis Live Music Awards, mapujuícího nejlepší koncertní kapely za uplynulý rok.
19.7.2007 Nie je veľa festivalov v našom okolí, ktoré by sa svojou úrovňou za pár rokov vyšvihli tak, ako sa to podarilo Colours of Ostrava. Názov tohto festivalu dokonale vyjadruje jeho podobu – zmes namiešaná z rôznych žánrov, rôznych interpretov z rôznych krajín.
11.7.2007 Již zítra odpoledne propukne v zeleném srdci severomoravské metropole festival Colours of Ostrava. Hlavními taháky programu budou Gipsy Kings, kapela žhavých romských rytmů, charismatická rocková zpěvačka Marianne Faithfull, Mando Diao, švédské hvězdy kytarové hudby, či elektroničtí Coldcut.
11.7.2007 Jedným z čiernych koní tohtoročného festivalu Colours of Ostrava budú určite dve sestry, ktoré vystupujú pod menom CocoRosie. Príbeh dvadsaťsedemročnej Sierry Biancy je však oveľa komplikovanejší...
9.7.2007 Vedle multikulturního Colours of Ostrava budou nadcházejícímu festivalu dominovat především žánrově zaměřené akce: skáčkový Mighty Sounds s Derrickem Morganem, převážně metalový festival Masters of Rock s Motörhead, nebo Hip Hop Allstars s projektem Jazzmatazz.
26.6.2007 Americká zpěvačka a kytaristka Janet Robin, která koncertně a studiově spolupracuje například s Meredith Brooks, Melissou Etheridge, Michelle Shocked či Lindsey Buckinghamemem (Fleetwood Mac), rozšíří v létě řady české skupiny November 2nd. Společné turné začíná zítra v pražském Paláci Akropolis.
18.6.2007 Již jen necelý měsíc zbývá do zahájení šestého ročníku festivalu multižánrového festivalu Colours of Ostrava. V moravskoslezské metropoli proběhne od 12. do 15. července a jeho hlavními hvězdami budou skupiny Gipsy Kings, Coldcut a zpěvačka Marianne faithfull.
9.6.2007 Ve warm-up party festivalu Colours of Ostrava se promění nacházející pondělní Free Mondays v pražském klubu Roxy. Hlavním bodem večera bude vystoupení romské skupiny Bengas.
25.4.2007 Hlavní hvězdy pro svůj letošní ročník představil festival Colours of Ostrava, který v moravskoslezské metropoli proběhne od 12. do 15. července. Budou jimi skupiny Gipsy Kings, Coldcut a zpěvačka Marianne faithfull.
16.3.2007 Program letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava, jež se uskuteční od 12. do 15. července, se opět rozšiřuje. Po Goranu Bregoviči, Mando Diao nebo Bajofondo Tango Club svou účast na festivalu potvrdil Richard Bona, jazzový multiinstrumentalista a jeden z nejuznávanějších světových baskytaristů.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.