muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: COLLEGIUM MUSICUM

25.9.2012 Na pomerne nudnej a stabilnej slovenskej scéne sa len málokedy stáva, že prinesie nejaký vskutku výnimočný koncert domácich stálic. Festivalu Konvergencie sa to podarilo, pod ich hlavičkou totiž Marián Varga s Pavlom Hammelom odohrali v premiére album Zelená pošta.
24.9.2012 V rámci záverečného koncertu festivalu Konvergencie zahrali po štyridsiatich rokoch Marián Varga s Pavlom Hammelom svoj legendárny album Zelená pošta. v bratislavskej Design Factory ich sprevádzalo Vargovo Collegium Musicum.
9.9.2012 Medzinárodný festival komornej hudby Konvergencie violončelistu Jozefa Luptáka odkazuje symbolicky svojím názvom i dramaturgickým konceptom na rovnomenný album legendárneho súboru Collegium musicum.
26.7.2012 Album Zelená pošta, ktorý nahrali v roku 1972 spoločne Marián Varga, Pavol Hammel a Radim Hladík ožije po 40 rokoch na bratislavskom festivale Konvergencie a samostatnom koncerte v pražskom Divadle Archa.
31.10.2011 Slovenské Collegium musicum je pro mnohé přímo definicí instrumentálního rocku sedmdesátých let. Od té doby se ale sestava schází spíše sporadicky. Není tedy divu, že nedávný comeback vyvolal mezi příznivci značný ohlas.
3.2.2011 V úterý 15.2. se podruhé se solo koncertem vrací do Prahy sestava Marián Varga, Fedor Frešo, František Griglák a Martin Valihora s legendární kapelou. Tentokrát připravili pro své příznivce koncert do komorního prostředí...
6.12.2010 Legendární skupina československé rockové scény obnovila v loňském roce svojí činnost. Kapela potěšila svým solo koncertem po dvaceti letech 19. května publikum v beznadějně vyprodaném velkém sále pražské Lucerny.
7.5.2010 Legendární slovenská rocková skupina Collegium Musicum takřka původní sestavě s Mariánem Vargou, Fedorem Frešem, Františkem Griglákem, a doplněná o mladého bubeníka Martina Valihoru nahrála koncerty ze dnů 28.- 29.11.2009 v Divadle Aréna v Bratislavě.
27.2.2010 Zatímco na světové hudební scéně vlna comebacků řádí již notnou řádku let, v Čechách, potažmo na Slovensku, se móda nejrůznějších „reunionů“ objevila až nedávno. Vedle nakrátko oživeného Flamenga a Energitu se po klubech pohybuje...
16.2.2010 Charitatívnu akciu pre Haiti zorganizovala na Valentína aj Agentúra Pohoda. V bratislavskom Zrkadláči na Koncerte zo srdca hrali slovenské stálice. Od Collegium Musicum, cez Slobodnú Európu, Hex, Paru, PPE až k mladíkom akými su Pjoni a Ink Midget.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.