muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: COLDCUT

6.9.2009 Ôsma edícia dcérskej akcie festivalu Wilsonic - micro.Wilsonic priniesla v rámci ekologického projektu Energy Union do Bratislavy a Košíc legendárnu dvojicu Coldcut. V Bratislave ich potom doplnila slovenská elektronická špička - Foolk, Karaoke Tundra, Isobutane, Teapot, Pjoni a Ink Midget.
25.8.2009 Už túto sobotu v Košiciach a o necelý týždeň neskôr v Bratislave sa v rámci ôsmeho micro.Wilsonicu predstavia so svojou novou audio-vizuálnou show legendárni Coldcut. Organizátori prezradili kompletný line-up obohatený o zaujímavé mená zo slovenskej elektronickej scény.
14.8.2009 Špeciálny micro.Wilsonic prichádza tentokrát v dvoch vydaniach nielen do Bratislavy, ale aj do Košíc, kde predvedú svoju novú audio-vizuálnu show legendárni Coldcut, zakladatelia ešte legendárnejšieho labelu Ninja Tune.
16.7.2009 Počtem účinkujících, návštěvníků i délkou svého trvání je maďarský festival Sziget největším středoevropským festivalem. Jeho letošní ročník se nezadržitelně blíží a programová soupiska se proto dočkala finální podoby.
13.5.2009 Po první porci jmen v čele s Fatboy Slimem, The Prodigy, Placebo, Buena Vista Social Club nebo Calexico přichází největší středoevropský festival se sérií dalších potvrzených účinkujících, kteří se představí mezi 12. a 17. srpnem na ostrově Óbudai v maďarské Budapešti.
20.11.2008 Současná šéfredaktorka časopisu Report a moderátorka Radia 1 Jana Kománková je jednou z českých hudebních publicistů, kterou nemusím dlouze představovat. S jejími vynikajícími znalostmi taneční scény a s ní souvisejících žánrů...
13.7.2008 Dlouho očekávaný návrat tanečního festivalu Creamfields skončil fiaskem. Vlivem bouřky a silného větru, který poničil několik pódií včetně dvou hlavních, museli organizátoři jeho program výrazně zredukovat.
1.7.2008 Creamfields, nejpopulárnější taneční festival na světě, se vrací do České republiky. Pod názvem Creamfields Central Europe chce upoutat návštěvníky ze středoevropských zemí, jejichž hlavní města leží relativně blízko Břeclavi, kde se letos výjimečná hudební událost odehraje.
7.5.2008 O návratu festivalu Creamfields do České republiky jsme již informovali. Protože už je ale jeho program v současnosti uzavřen, nastává čas na ohlédnutí za tím, na co se jeho návštěvníci budou moci 12. července na břeclavském letišti těšit.
11.7.2007 Již zítra odpoledne propukne v zeleném srdci severomoravské metropole festival Colours of Ostrava. Hlavními taháky programu budou Gipsy Kings, kapela žhavých romských rytmů, charismatická rocková zpěvačka Marianne Faithfull, Mando Diao, švédské hvězdy kytarové hudby, či elektroničtí Coldcut.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.