muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ČOKOVOKO

4.7.2015 Měsíc raka je kampaň za prevenci rakoviny děložního čípku. Probíhá v době horoskopového znamení raka, tedy 22. června – 22. července, uvádí strohý popis novou skladbu od enfants terribles českého rapu, brněnských Čoko Voko.
30.3.2013 Najznámejšie reprezentantky žánru srajda, brnenské performerky Čokovoko sa v rámci ďalšieho pokračovania akcie Czecho Mecho predstavili v bratislavskom KC Dunaj.
16.3.2013 Tretie Czecho Mecho privedie do KC Dunaj~ divožienky ČokoVoko. Za sladkým názvom sa skrýva drsné babské duo, ktoré o sebe tvrdí, že je najsurovejšou a najznámejšou z hudobne nenadaných skupín Česku. Stane sa tak 28. marca.
4.3.2013 Festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden Svět pořádá také letos benefiční koncert, kde vystoupí duo brněnských rapperek Čokovoko a slovenská pop rocková skupina Para. Výtěžek z celé akce půjde na podporu a provoz festivalu.

28.6.2012 Zítra v areálu letního kina na litoměřickém Střeleckém ostrově odstartuje na osmnáctý ročník festivalu Litoměřický kořen. Žánrová linie se ponese v podobném duchu jako v předchozích letech.
15.6.2012 Příští sobotu proběhne v areálu zábřežského koupaliště devátý ročník 7 a půl festu. Zahraje na něm třeba devítičlenná akustická kapela VKV, pop-rockoví Mother’s Angels, svérázné dámské duo Čokovoko či duo popově elektronické, DVA.
9.2.2012 Organizátoři slovenského festivalu Pohoda zveřejnili během uplynulých dní další jména z připravovaného line-upu letošního ročníku. Na trenčínské letiště dorazí odehrát svůj koncert britská electro kytarovka Kasabian.
19.1.2012 Dnešek se nese ve znamení dvou nových hudebních ocenění. Ještě předtím, než bude večer vyhlášen vítěz ceny Apollo, stačili své nominace představit organizátoři cen Apollo.
1.12.2011 Konfrontace hiphoperů, songwriterů a performerů slam poetry, naproti tomu klasici české písničkářské scény a navrch hudební filmy, videoklipy i čtení - takový bude festival Babel Songs, který bude probíhat zíta a pozítří v pražském Divadle Archa.
3.8.2011 Devatenáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu, který se zvláště v posledních letech vyprofiloval v akci, která představuje zajímavé kapely z domácí i zahraniční klubové scény napříč žánrovým spektrem, proběhne v pátek 5. a sobotu 6. srpna.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.