muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: COACHELLA

12.4.2014 Americký festival Coachella opět potěší i na druhé straně oceánu. Kalifornský festival, který se koná každoročně na jaře, tentokrát během 11. - 14. dubna, se spolu se serverem YouTube vydá pouštět zúčastněné hudebníky živě i ze záznamu.
18.4.2013 Americký festival Coachella patří každé jaro mezi svátky hudebního světa, své nadšence si vybírá jak díky bohatému programu, tak již vpravdě letním vánkem. Podívejte se na pár klipů z druhé strany zeměkoule.
25.1.2013 Grinderman, bočný projekt Nicka Cavea, bol bez akéhokoľvek ďalšieho oznámenia potvrdený na americký festival Coachella. Ten je známy práve tým, že býva iniciátorom comebackov skupín.
11.1.2012 Po návratu At The Drive-In a Verse potvrdili reunion také švédští hardcore veteráni Refused. Nekompromisně politická kapela zatím ohlásila účast na několika festivalech. Premiérově se představí v dubnu na kalifornském Coachella festivalu.
15.7.2011 Post-punková kapela Interpol spojila své síly s uznávaným americkým režisérem Davidem Lynchem (Lost Highway, Sloní muž, Městečko Twin Peaks) při vzniku krátkometrážního počinu I Touch a Red Button Man.
28.10.2010 Minulý týden přinesli Pixies dárek v podobě EP s živými verzemi skladeb ze svého alba Doolittle a teď nadělují rovnou celý koncert. Ze stránek kapely si můžete stáhnout záznam jejího vystoupení z jednoho z největších světových festivalů, Coachella.
25.2.2008 Gitarista Daron Malakian naznačil, že nad budúcnosťou amerických System of a Down visí otáznik. V rozhovore pre mtv.com totiž potvrdil, že jeho jedinou aktuálnou kapelou sú Scars on Broadway.
23.1.2007 Legendárna rap-metalová kapela Rage Against the Machine potvrdila na svojich internetových stránkach comebackový koncert na americkom festivale Coachella.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.