muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CLOU

18.9.2008 Domácí pop-punková formace Clou rozšířila svoji sestavu o pátého člena, dokončila třetí studiové album a připravuje se na podzimní turné se Support Lesbiens, na kterém se představí v roli předskokanů.
2.9.2008 Jamajský dancehallový zpěvák Shaggy a britská electro-popová skupina Kosheen, tací byli hlavní headlineři pátého ročníku festivalu Semtex Culture, který se uskutečnil v sobotu v brněnském Mariánském údolí.
4.8.2008 Německá synthipopová kapela Alphaville, která v 80. letech proslula hity jako Forever Young nebo Big In Japan, bude hlavním lákadlem letošního třetího ročníku frýdecko-místeckého festivalu Beskydy Sound.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
19.5.2008 Slovenská punk-rocková kapela Inekafe (nebo chcete-li Iné kafe) se dva roky po ukončení své činnosti znovu postaví na pódium. Sama skupina popírá comeback, k rozhodnutí ji prý ale vedly tisícovky e-mailů od fanoušků.
14.4.2008 První český a dlouho dopředu vyprodaný koncert americké kapely Good Charlotte v pražském Kongresovém centru máme za sebou a nyní vám z něj nabízíme krátkou fotogalerii...
21.3.2008 Vyprodaný koncert americké punk-rockové formace Good Charlotte, který se uskuteční 30. března v pražském Kongresovém centru, zahájí svým setem domácí kapela Clou.
4.2.2008 V pražském Abatonu proběhne 23. února třetí ročník Metropolitního festivalu, tentokrát mimo jiné s Davidem Kollerem nebo skupinami Support Lesbiens a Clou.
18.9.2007 Již tento pátek a sobotu ožije pražské náměstí Jiřího z Poděbrad jedenáctým ročníkem Vinohradského vinobraní. Jako každý rok přivítá Karel IV., ztvárněný tentokrát populárním hercem Davidem Suchařípou, na Vinobraní řadu historických skupin, kejklířů, šermířů, tanečníků či řemeslníků.
12.9.2007 Kapela Clou představila termíny koncertního turné ke svému eponymnímu albu, které vyšlo letos na jaře. Šnůra nesoucí podtitul Ghosts of November v průběhu listopadu zavítá do třinácti českých i moravských měst.

11-20 (72) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.