muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CLAP YOUR HANDS SAY YEAH

9.8.2011 Přesně za měsíc vypukne v německé metropoli další ročník Berlin Festivalu. Přípravy jsou v plném proudu, venku jsou informace o chystaných změnách, které festival prodělá po loňském nevydařeném konci, a pomalu se rýsuje i finální line-up.
16.6.2011 Po štvorročnej odmlke prichádza nový album pätice Clap Your Hands Say Yeah. Európske slnko spozná Hysterical až koncom leta 12. septembra.
19.2.2007 Mnozí z vás jistě zaregistrovali úspěch americké kapely Clap Your Hands Say Yeah a jejího aktuálního alba Some Loud Thunder. My jsme nejen zaregistrovali, ale vydali se také za jejich úspěchem až do mlhavého a deštivého Amsterdamu.
19.1.2007 Portál MySpace si pro hudební fanoušky připravil další z předpremiér nových alb. Tentokrát jde o čerstvé počiny kapel Clap Your Hands Say Yeah! a The Shins, které na CD vyjdou v nejbližších týdnech.
6.12.2006 Americká kytarovka Clap Your Hands Say Yeah vynesla na povrch detaily týkající se jejího druhého alba. Deska produkovaná Davem Fridmannem ponese název Some Loud Thunder a bude obsahovat jedenáct skladeb.
4.11.2006 Americká kytarová pětice Clap Your Hands Say! Yeah zanedlouho vydá své druhé, stále ještě nepojmenované album.
28.4.2006 Američtí post-grungeoví Clap Your Hands Say Yeah, kteří loni debutovali s epomynmí deskou, jsou již podle kytaristy a klávesisty Leeho Sargenta připraveni natočit materiál pro své druhé album.
24.1.2006 Americká indie-rocková kapela Clap Your Hands Say Yeah!, v níž jsou pro letošní rok zahraničními hudebními publicisty vkládány velké naděje, vydává v těchto dnech své debutové album.
9.1.2006 Podle více než stovky britských hudebních kritiků a rozhlasových dramaturgů má v letošním roce největší šance na úspěch v britském showbusinessu soulová zpěvačka Corinne Bailey Rae.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.