muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CHINAWOMAN

22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
2.12.2011 Po dvoch rokoch do Prahy znova zavítal Patrick Wolf. Tentokrát v rámci turné k jeho novému albumu Lupercalia, ktorý vyšiel v lete. Hoci ho tentokrát hudobní kritici neprivítali až s takými priaznivými ohlasmi ako jeho predchádzajúce nahrávky, stále je to ten istý nadaný Patrick.
10.10.2011 Ešte donedávna bola predstava koncertu Chinawoman len zbožným prianím úzkej skupiny závislej od hlbokého hlasu a nadhľadu tejto charizmatickej Rusky.
22.6.2010 Chinawoman je originálna hudobníčka, ktorá žije v Kanade, ale má ruský pôvod. Ruská krv má silný vplyv na jej tvorbu, aj s jej hudbou sa teda zoznámime v ruskej trikolóre, pekne od spodku vlajky.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.