muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CHIKINKI

21.6.2011 Dechovka i techno, diskotékoví hrdinové 80. let i současná alternativa – i takové kontrasty se dají vysledovat v programu Donauinselfestu. Osmadvacátý ročník největšího rakouského festivalu se vstupem zdarma bude probíhat od pátku do neděle na ostrově Donainsel ve Vídni.
29.8.2008 Druhý a tretí deň rakúskeho festivalu Frequency už síce neponúkol toľko hudobných lahôdok, ale i napriek tomu zahrali interpreti ako Manic Street Preachers, Justice, The Killers, The Hives alebo Tricky.
29.7.2008 R.E.M., The Killers, The Dresden Dolls, Travis, Babyshambles, Digitalism, Justice alebo José González. To je len zlomok interpretov vystupujúcich na Frequency, jednom z najväčších rakúskych festivalov.
13.4.2008 Teď trochu zavzpomínáme, a to na leden, kdy do pražského Lucerna Music Baru dorazila britská electro-rocková šestice Chikinki, která do Česka přijela představit své aktuální album Brace, Brace.
20.2.2008 V jeden deň ohlásili svojich headlinerov hneď tri najväčšie rakúske festivaly. Nova Rock ponúkne napríklad Rage Against the Machine a Sex Pistols, Frequency zase R.E.M, či Babyshambles.
18.1.2008 Nové album avizovala britská kapela Chikinki už před dvěma lety, jenže co čert nechtěl, vyskytly se problémy s vydavatelstvím. Pro kapelu, která tvoří hudbu z podstatné části založené na elektronice jde...
18.1.2008 Již tuto neděli se v Praze představí britská electro-rocková kapela Chikinki. Do zdejšího Lucerna Music Baru přijede představit své třetí studiové album Brace, Brace, které vyšlo loni v listopadu.
27.11.2007 Britská elektro-kytarová kapela Chikinki, která vydala nové album s názvem Brace Brace, vyráží na evropské turné. V jeho rámci odehraje i koncert v pražském Lucerna Music Baru, který se uskuteční 20. ledna.
25.8.2007 Po loňském ročníku, který, řekněme to upřímně, měl své mouchy, se dalo očekávat, že se pořadatelé poučí a chyby odstraní. A musím říct, že se tak stalo. Vystoupili Art Brut, I am X, UK Subs, Chikinki, nebo Therapy?...
25.7.2007 Festival Hrachovka letos vkročil do čtrnácti let své existence a doufejme, že tentokrát to byl krok pravou nohou. I letos se na Hrachovku mohou těšit milovníci mnoha žánrů, punkem počínaje a dance konče. Návštěvníci se mohou těšit například na Art Brut, I AM X, Chikinki, Ninu Hynes, Tata Bojs, Support Lesbiens a další...

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.