muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CELINE DION

14.6.2008 Necelé dva týdny zbývají do vůbec prvního tuzemského koncertu kanadské popové hvězdy Celine Dion. Ta se představí 26. června v O2 Areně, kde ji svým vystoupením coby předskokanka podpoří i písničkářka Lenka Filipová.
5.3.2008 Popvé ve své dvacetileté kariéře do Prahy přijede koncertovat kanadská popová hvězda Celine Dion. Představí se 26. června v libeňské O2 Areně.
5.12.2007 Kanadská zpěvačka se po několika letech rozhodla, že její jméno nebude spojeno jen s parfémy a vzpomínkami na velkofilm Titanik. Po začátkem roku vydaném francouzsky zpívaném album...
14.11.2007 Celosvětově známé a populární zpěvačce Céline Dion v těchto dnech vychází nová deska, která dostala název Taking Chances.
5.1.2007 Mezinárodní televizní soutěž Eurovison Song Contest, díky které se obecně známými stala jména jako Abba, Céline Dion, Buck Fizz, Toto Cotugno, či zpěvačka Ruslana, pod svá křídla v letošním roce vůbec poprvé přijme i Českou republiku.
4.11.2006 V londýnském Earl's Court budou 15. listopadu předány letošní World Music Awards. Kromě celosvětově nejprodávanějších hudebních nahrávek uplynulého roku zde budou vyhlášena také kontinentálně nejúspěšnější alba a dvě speciální ceny.
13.5.2002 Bylo by snadné Celine Dion 'odmáznout' jakožto interpretku přeslazené titulní melodie filmového Titaniku. Neobliba středního proudu by však neměla vést k zaslepenosti. Celine Dion nelze...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.