muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CASIOKIDS

16.1.2012 Více či méně zajímavé, pozitivní i negativní, veselé i smutné. Zážitky s hudbou mohou být jakéholiv. Abychom naši výroční bilanci trochu odlehčili, přinášíme vám ty nejlepší a nejhorší zážitky, s jakými jsme se 2011 setkali.
29.10.2011 Klip plný plyšákov natočil režisér Kristoffer Borgli pre nový singel Det haster! od nórskych Casiokids. Tí vydali teraz v októbri svoj tretí štúdiový album pod názvom Aabenbaringen over aaskammen a táto pieseň je prvým singlom z neho.
9.9.2011 „Patnáctiny už se blíží konečně, oslavím je společně se svou partou ze školy,“ mohli by si zpívat v illinoisském sídle indie-popového labelu Polyvinyl Records. Ten totiž právě letos na podzim oslaví patnácté výročí svého fungování.
25.3.2011 Druhé najväčšie mesto v Nórsku, Bergen, ukrýva okrem turistických atrakcií, administratívneho centra, či prístavu aj kľúč k nórskej elektronickej a folkovej hudbe. Zásluhu na tom má hlavne Mikal Telle a jeho vydavateľstvo Tellé Records.
13.10.2010 Nezávislý label Polyvinyl Records svět zásobuje vkusným nemainstremovým popem. Produkci posledních měsíců teď Polyvinyl shrnuje na kompilaci Winston's Essentials, kterou si můžete oproti zařazení své e-mailové adresy do mailinglistu zdarma stáhnout.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
4.8.2010 Na tohtoročnej Pohode sa predstavila aj štvorica mladých hudobníkov z Nórska, ktorí si hovoria Casiokids. Krátko pred ich vystúpením som sa s nimi okrem ich tvorby porozprával aj o hudobnej scéne v Nórsku, či futbale a počítačovej hre FIFA.
24.7.2010 Počasie plné slnka, striekajúce hasičské autá, pobehujúce deti a snaha vybojovať si aspoň kúsok priestoru v tieni. Ale hlavne všade samé usmievavé tváre užívajúce si pohodu. Tak nejak to vyzeralo aj tretí festivalový deň Bažant Pohody.
15.7.2010 V druhej časti obsiahleho fotoreportu z tohtoročnej Pohody sa obzrieme za interpretmi ako José González, Scissor Sisters, The xx, múm, Juliette Lewis, These New Puritans, Japandroids, Vivian Girls alebo Leftfield. Samozrejme, je toho o mnoho viac, tak nech sa páči.
15.5.2010 Začátkem srpna proběhne v polských Katowicích pátý ročník Off Festivalu, který příznivcům nezávislé muziky nabídne nejenže nejsilnější program ve své historii, ale taky jeden z nejslibnějších line-upů v okolních zemích.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.