muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CANNIBAL CORPSE

20.2.2013 Do ostravského klubu Garage přijede 2. března čtveřice kapel v čele s death-metalovou modlou Cannibal Corpse. Ta sem přijede představit svou zhruba rok starou desku Torture.
8.2.2010 Fanoušci heavy-metalu v Indii jsou pobouřeni. Na festivalu Rock in India, kde dříve hráli Iron Maiden, Megadeth a Machine Head, letos vystoupí Backstreet Boys. To organizátoři německého festivalu Wacken Open Air žádné podobné překvapení (alespoň prozatím) nechystají.
15.12.2009 S prvními jmény pro nadcházející patnáctý ročník se může pochlubit metalový festival Brutal Assault, který se uskuteční opět v areálu vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře v termínu od 12. do 14. srpna. Během těchto tří dnů přivítá na dvou scénách okolo šesti desítek zahraničních i domácích kapel.
16.2.2005 Paul Mazurkiewicz, jeden ze dvou původních členů Cannibal Corpse, je opravdová "síla", s níž je nutno počítat. Je zároveň skladatel a hlavní textař kapely. Paulovy komplikované texty se dají...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.