muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CALVIN HARRIS

21.2.2014  „Ostrov svobody“neboli maďarský festival Sziget, na který to nemáme od nás zase tak daleko, odhalil již významnou část svého letošního line-upu. Nechybí totiž první headlineři. Přesto je to zatím jen malé procento toho, co tento sedmidenní hudební svátek ještě přinese a oznámí.
24.10.2013 Hurts nejsou živi jen zasněným, éterickým synthpopem. Zpěvák Theo Hutchcraft se pustil do kooperace s duem DJs Calvinem Harrisem a Alessem a výsledkem je vyloženě dancefloorová záležitost Under Control.
17.5.2013 Ivor Novello jsou britské hudební ceny, které oceňují songwriting, tedy nejlepší autory písní. Letos tuto prestižní cenu za kolekci skladeb získal Noel Gallagher, ze současných skladeb se nejvíce líbila píseň Pelican od The Maccabees.
31.7.2012 Britská hvězda tanečních festivalových podií Example plánuje na 18. listopadu vydání své čtvrté studiové desky a právě teď z ní představuje první singl. Písnička s názvem Say Nothing je zatím k poslechu jako audio.
2.9.2011 Je sice trochu paradoxní, že po koncertu v poloprázdné Tesla Areně se k nám Rihanna vrací do ještě větší O2 Areny a s ještě vyšším vstupným, ale prostě je to tak. Co ovšem stojí za zmínku, je předskokan.
1.9.2011 Skotský hudebník a producent Calvin Harris má za sebou pár šílených let, kdy v Top 10 skončilo 7 jeho skladeb, a dva jeho singly dokonce na prvním místě. Celkem se jen ve Velké Británii prodalo přes 1,5 milionů jeho skladeb a 500.000 alb.
25.6.2010 Nejznámějším belgickým festivalem je bez pochyb Rock Werchter. Malá země ovšem nabízí i řadu dalších akcí a jednou z nich je Dour Festival, který v termínu od 15. do 18. července už po dvaadvacáté proběhne ve stejnojmenném městečku poblíž francouzských hranic.
25.5.2010 Už o příštím víkendu vypukne v polském Krakově druhý ročník Selector festivalu, orientovaného především na elektronickou hudbu a nové trendy. Headlinery budou elektroničtí dinosauři Faithless a Thievery Corporation.
21.4.2010 Dobrá zpráva dorazila z Austrálie. Kylie Minoque vyhrává ve svém boji s rakovinou prsu a na začátek léta chystá vydání už jedenáctého alba s názvem Aphrodite. Nahrávka vyjde 5. července a o týden dřív jej uvede singl All the Lovers.
15.4.2010 Po jménech jako Muse, Iron Maiden, Kasabian, Faithless nebo Billy Talent se maďarský festival Sziget vytasil s další várkou účinkujících. Silné zastoupení má mezi nimi world music, nechybí ale ani rock nebo elektronika.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.