muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BUSH

17.5.2013 Ivor Novello jsou britské hudební ceny, které oceňují songwriting, tedy nejlepší autory písní. Letos tuto prestižní cenu za kolekci skladeb získal Noel Gallagher, ze současných skladeb se nejvíce líbila píseň Pelican od The Maccabees.
30.10.2012 Britští grunge-rockeři Bush předloni ohlásili reunion, loni po deseti letech vydali nové album a letos zahráli v Praze. No a kromě toho jejich frontman Gavin Rossdale dneska slaví pětačtyřicáté narozeniny...
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
3.5.2012 Britští grunge-rockeři Bush, jenž předloni ohlásili reunion a v minulém roce se po desetileté odmlce přihlásili s novým albem nazvaným The Sea Of Memories, přijedou v létě do České republiky. Koncert se uskuteční 22. srpna v pražském Lucerna Music Baru.
3.5.2012 Titulek časopisu Billboard to řekl nejlépe: "Jako by nikdy neodešli." Říjnové číslo z roku 2011 tak oslavovalo návrat britské mega-platinové rockové kapely BUSH, která právě vydala své první album po deseti letech s názvem The Sea of Memories.
12.4.2012 Už tak silný line-up rakouského Frequency Festivalu umocňují další jména. Celkově se jejich zveřejněním počet známých vystupující zvyšuje na více jak osmdesát ze plánované stovky.
19.7.2011 Britští grunge-rockeři Bush se v loňském roce dali znovu dokupy a ohlásili koncertní turné. Jeho letní evorpská část sice padla, zato ale bližší přišly informace o přípravách nového alba.
11.1.2009 Švédský drum’n’bassový producent Sebastian Ahrenberg alias Seba, původem ze švédského ostrova Ingaro, bude hlavním hostem dalšího vydání klbuvové party Bush, která proběhne v pátek 16. ledna v pražském klubu Roxy.
24.6.2008 Rakúsky festival Nova Rock je udalosťou, ktorá sa zameriava skôr na kvantitu ako kvalitu. Z celkových 54 kapiel stojí za zmienku len niekoľko, či už v pozitívnom alebo negatívnom charaktere. Okrem iných vystúpili The Verve, Rage Against the Machine alebo Sex Pistols.
18.1.2008 Rezident Ghonzales přivítá na zítřejším pokračování klubové noci Bush v pražském klubu Roxy brazilského DJe Markyho. Do Česka se vrátí potřetí; jako nepříliš známý v Praze vystoupil už před osmi lety a předloni se zúčastnil festivalu Cosmic Trip.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.