muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BURIED IN VERONA

22.6.2014 Blíží se prázdniny, které jsou pro hudebního fanouška synonymem festivalů, než se však rozeběhnete za programem českých nebo i zahraničních akcí, tak věnujte pozornost poslednímu předprázdninovému dílu rubriky Punk&Core.
13.3.2014 Rubrika Punk&Core dospěla již ke svému jubilejnímu desátému dílu. Naše malé výročí oslavíme s nadějnou brněnskou kapelou Corposant. Dále zavítáme za hranice naší země a představíme si partu The Wonder Years.
3.2.2014 Stejně jako v roce uplynulém, tak i v roce aktuálním vás bude provázet děním na scéně od hardcoru po jeho všemožné odnože rubrika Punk&Core. Tentokrát již se svým devátým dílem, v němž přebírá štafetu české scény kapela Faces Are Fiction.
28.4.2013 Cirkus s názvem The Mosh Lives Tour zamířil poslední dubnovou středu také do České republiky. Za místo činu byla tentokrát zvolena moravská metropole, přesněji řečeno brněnský hudební klub Favál.
18.4.2013 Ve středu 24. dubna se v prostorách brněnského klubu Favál představí vskutku hvězdná sestava kapel. V rámci jediné české zastávky turné s názvem The Mosh Lives Tour k nám zavítají Emmure, Chelsea Grin, Attila, Obey The Brave a Buried In Verona.
5.2.2013 Po speciálu Punk&Core 2012 tu opět máme běžný díl, již s přívlastkem IV. V hlavních rolích pro tentokrát s Buried In Verona a The Dillinger Escape Plan. Jak už je zvykem, tak nevynecháme také aktuální dění, koncerty a nové videoklipy.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.