muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BRATISLAVA

25.7.2006 Fanoušci newyorského rappera, jenž si říká Jay-Z, budou mít v září žně. Nejenže rapper 9. září vystoupí na festivalu Coke Live v polském Krakówě, ale o den později se ve své slovenské premiéře představí i v bratislavské Incheba Expo Areně.
14.6.2006 Hudební fanoušci dnes mají z čeho vybírat. Do Prahy se dnes po deseti letech vracejí Red Hot Chili Peppers a v Bratislavě pro změnu vystupují Massive Attack.
8.6.2006 Matthew Herbert, všestranná postava elektronické scény, přijede o víkendu do Prahy a Bratislavy představit své nové album Scale.
1.6.2006 Neúnaný inovátor Matthew Herbert, který před nedávnem vydal novou desku Scapes nebo dvojice LTJ Bukem a MC Conrad se představí na letošním ročníku festivalu Wilsonic. Ten proběhne 9. a 10. června na Tyršově nábřeží a v divadle Aréna v Bratislavě.
25.5.2006 Bratislavské PKO přivítá 9. a 10. června festival Guitarfest. Jeho hlavními hvězdami se stane Michal Pavlíček, poský jazzový kytarita Adam Fulara a maďarský rocker Istvan Alapi.
18.5.2006 Kanadská punková kapela The Real McKenzies opět vyráží na turné. Také tentokrát se v jeho rámci zastaví v Česku, a to hned dvakrát. Už koncem června skupina zahraje v pražském Futuru a o měsíc později budou následovat vystoupení v Liberci a také ve slovenské Bratislavě.
27.4.2006 Nakoukneme-li k našim slovenským sousedům pod pokličku soutěže Coca-Cola Popstar, která se tam letos koná již pošesté, uvidíme před sebou osmici semifinalistů, kterou začátkem týdne vybrala porota.
4.4.2006 Massive Attack se letos rozhodli vydat album svých hitů nazvané Collected a podpořit jej koncertním turné, ale ještě předtím, než se rozjedou a v jeho rámci zavítají k našim slovenským a rakouským sousedům, si můžete vychutnat záznam staršího koncertu, který odvysílá Radio 1.
3.4.2006 O vystoupení londýnského dua Mattafix na festivalu Rock for People se mluví už nějaký ten pátek. Novinkou je ale fakt, že o den později formace potěší také naše východní sousedy.
31.3.2006 Britskou soul-popovou skupinu Simply Red jsme v prosinci mohli vidět v Praze a další šance se naskytne hned v srpnu, kdy kapela zavítá k našim východním sousedům do Bratislavy. V tamní Incheba Expo Areně Simply Red vystoupí 29. srpna.

527-536 (546) 

na začátek posounout vzad předešlé 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.