muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BRATISLAVA

24.2.2015 Prinášame vám fotoreport z koncertu francúzskeho skladateľa a multiinštrumentalistu Yanna Tiersena. V rámci svojho turné zavítal aj do Bratislavy, pre veľký záujem sa koncert presunul do väčších priestorov Starej Tržnice. Ako predskokana si priviezol "one-woman" projekt Tiny Feet.
22.2.2015 Lenka Dusilová s kapelou Baromantika prišla do Bratislavy pokrstiť album V hodině smrti. V bratislavskom klube Ateliér Babylon zahrali aj Longital obohatení o bubeníka Mariána Slávku. Longital zároveň originálnym spôsobom pokrstili Lenkin album – „časom”.
21.2.2015 Maestro Ennio Morricone zavítal v rámci svojho turné My Life In Music aj do Bratislavy. Po preložených termínoch zo zdravotných dôvodov sa tak až na tretí pokus podarilo naplniť bratislavskú Slovnaft Arénu.
12.2.2015 Fink v bratislavskom klube MMC, predskokan: Douglas Dare.
1.2.2015 Wilsonic priniesol pod svojim heslom "reflecting future" do bratislavského Ateliéru Babylon dánsku indietronicu Sekuoia.
Večer podporili aj domáce slovenské mená Tante Elze, EGA a Whithe.
30.10.2014 Prinášame vám fotoreport z vypredaného dvojkoncertu skupín Korben Dallas a Zrní v bratislavskom klube MMC.
Obidve skupiny zároveň pokrstili svoje aktuálne nové albumy.
12.10.2014 Kvůli prodloužené poúrazové rekonvalescenci skladatele Ennia Morriconeho se jeho už jednou odložený koncert v Bratislavě posouvá až na 20. února příštího roku. Vstupenky zůstávají v platnosti a místem konání bude původně oznámený Zimný štadión Ondreja Nepelu.
16.9.2014 Už počtvrté se na podzim uskuteční showcaseový festival Waves Vienna, který je spojen s odbornou konferencí pro hudební profesionály. Jako loni má rakouská showcase svou paralelní část na Slovensku, která proběhne ve dnech 3. – 5. října.
5.9.2014 Je to strašné klišé, ale v případě izraelského písničkáře Asafa Avidana nelze nepoužít; totiž – můžete ho buď milovat, nebo nenávidět. Jeho zvláštně nakřápnutý (a trochu ukňučený) lehce androgynní hlasový projev může být pro někoho obtěžující a nepřekousnutelný...
6.7.2014 Britský spevák Tom Odell sa zastavil v rámci svojej tour aj na Slovensku. Pozrite si fotoreport z jeho bratislavského koncertu v Starej Tržnici. Rolu predkapely odohrala mladá slovenská skupina Genius Locci.

11-20 (546) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.