muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BRATISLAVA

7.11.2013 Submotion Orchestra sa v rámci svojho aktuálneho turné zastavili aj v Bratislave, v Ateliéri Babylon. Ako predkapela sa predstavila česká skupina Soliloqui.
15.10.2013 Metalcorová smečka pocházející z Francouzské riviéry vydala před pár dny nový videoklip ke skladbě We'll Never Fall z aktuálního debutového alba Follow The Clouds.
9.10.2013 Anna Calvi, britské pěvecké jméno z nejslibnějších, se ukáže v Bratislavě 4. března, dva dny poté v Praze. Zpěvačka nominovaná na BBC Sound of 2011 představí právě vydané album One Breath.
8.10.2013 Nultý ročník showcaseového festivalu Waves Bratislava sa uskutočnil 5. októbra v siedmich bratislavských kluboch v centre mesta. Prinášame krátky fotoreport, ktorý zachytáva koncerty najmä zo Starej Tržnice a Ateliéru Babylon.
3.10.2013 Americké dievčenské trio Au Revoir Simone odohralo dva koncerty, v Prahe a Bratislave. Za predkapelu si vybrali z vyše desiatich návrhov českú skupinu Luno. Prinášame vám fotoreport z ich bratislavského koncertu v KC Dunaj, kde Luno výnimočne doprevádzal na basgitaru Tuzex zo Sunshine.
28.9.2013 Elektronický dream pop tvoří dívčí trio z newyorského Brooklynu Au Revoir Simone a své nové album Move In Spectrums vydané před několika dny představí na turné, během něhož máme šanci tuto kapelu vidět naživo i v české a slovenské metropoli.
27.9.2013 Letošní třetí ročník showcaseového festivalu Waves Vienna se rozšířil i do Bratislavy, jak jsme vás už informovali. Hudební přehlídka proběhne ve slovenské metropoli již za týden, konkrétně v sobotu 5. října. Během jednoho dne vystoupí více než 40 slovenských i zahraničních kapel.

41-50 (546) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.