muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BRATISLAVA

24.9.2013 Skupina Ohm Square nekoncertuje často. Tentokrát odohrali v komornom štúdiu Slovenského Rozhlasu koncert v rámci relácie Pohoda_FM Live pre Rádio_FM. Výnimočný bol aj tým, že bol na nejakú dobu aj posledným.

20.9.2013 Korben Dallas vypredali bratislavský KC Dunaj, odohrali výborný koncert aj so špeciálnym hosťom - gitaristom Ľubom Petruškom (Chiki Liki Tu-a) a pokrstili svoj album Karnevalová vrana. Večer otvárali Nvmeri (ex-The Uniques).
17.9.2013 Holandští metaloví symfonici Within Temptation připravují nové album, k němuž naplánovali turné a po malé reorganizaci přichází dobrá zpráva pro fanoušky z České republiky. Kapela se zastaví i v pražské Incheba Aréně, a to 11. března příštího roku.
12.8.2013 Představovat Emiku je u nás tak trochu nošení dříví do lesa. Přídomek z Čech totiž postupně vyměnila za anglický, dnes převážně německý. Světovost jde z Emiky cítit. A naživo prý ještě víc.
5.8.2013 Artrocková legenda Yes odstartovala turné s názvem Triple-Header Tour, na němž předvede tři své zásadní desky ze 70.let The Yes Album, Close To The Edge a Going For The One.
29.7.2013 Hrajú hudbu, spievajú a kričia a vydávajú albumy. Tým sa ale ich podobnosť s akoukoľvek inou kapelou končí. Kanadských Fucked Up, ktorí sa po rokoch vrátia 5. augusta na Slovensko do bratislavského Ateliéru Babylon, si len tak ľahko s niekým iným nepomýlite.
6.7.2013 Multidimenzionální tvůrce, hiphop versus politika, nekonveční chlápek z Chicaga. Tak mluví k Serengetimu zpráva z brněnského Kabinetu MÚZ, který se pro tuto příležitost probudí z letního spánku. Serengeti předtím roztočí Creepy Teepy, posléze pražský Cross Club.
16.6.2013 Indie rockoví Johnny Foreigner a noise punkoví Playlounge sa v rámci turné, ktoré neminulo ani Prahu, premiérovo zastavili na Slovensku. Britská dvojica zavítala do bratislavského klubu Fuga, kde im predskočili miestni Nickel In The Sink.
9.6.2013 Bratislavský festival Wilsonic sa po problémoch napokon uskutočnil v uskromnenej, jednodňovej podobe. Ani táto akcia sa nezaobišla bez problémov, keď koncert zrušila írska legenda My Bloody Valentine. Jediným zahraničným headlinerom tak zostal Dán Trentemøller.

51-60 (546) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.