muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BRAD MEHLDAU

16.4.2014 Jazz, world music nebo i současná vážná hudba bude od 6. října do 9. listopadu na programu pražského festivalu Struny podzimu. Zahájení ve Státní opeře bude patřit Marize, zpěvačce „portugalského blues“ známého jako fado.
4.3.2014 Klavírní virtuos Brad Mehldau zahájí a čerstvý držitel Grammy Gregory Porter zakončí brněnský JAZZFEST, který letos proběhne již potřinácté. Od března až do konce května se na festivale představí velká světová jména, domácí jazzmani i mezinárodní projekty jazzových hráčů.
1.3.2013 Několik březnových, dubnových a květnových večerů bude i v letošním roce patřit tradičnímu Agharta Prague Jazz Festivalu. Úvodní koncert proběhne 10. března v Lucerna Music Baru a jeho hvězdami budou Brad Mehldau a Mark Guiliana.
4.4.2012 Vždycky je pro mne vzrušující pouštět se do míst, která jsou nestandardní a ne přímo splňující očekávatelné představy. Album Modern Music určitě takovým místem je, a to i přesto, že generuje několik více či méně intenzivních paradoxů.
15.11.2011 Přiznávám hned na začátku, že nejsem přítelem povinně uctivého zohledňování hudebníků vyššího věku, kteří mají třeba i nemalé zásluhy z doby, kdy byli mladí. Takových příkladů, kdy zasloužilý umělec neví, kdy přestat a nedokáže nebýt trapný, známe celou řadu.
27.5.2011 Ač se současný přední jazzman Brad Mehldau momentálně orientuje trochu jiným směrem než na sólové hraní (narůstá jeho ovlivnění soudobou vážnou hudbou a více se profiluje jako skladatel), strhující atmosféře této živé nahrávky to nikterak neubírá...
29.1.2011 Brad Mehldau tentokrát počastoval své posluchače bohatou dávkou muziky. Na více než dvou hodinách se podílí jeho trio nebo kvartet občas se zdvojenými bicími, občas i duo jen se sopránsaxofonem nebo s bicími; na sedmi...

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.