muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BPM - B.P.M.

24.1.2012 Liberecká hip-hopová trojice Básníci před mikrofonem alias BPM dosud stačila vydat dvě alba. Na ně brzy se sólovým počinem naváže rapper Lipo, jemuž hned v pilotním singlu Ležím v tvé blízkosti leží Metaxou proslavená zpěvačka Debbi.
13.4.2010 V pražském kulturním centru Novodvorská byly včera večer uděleny ceny Akademie populární hudby Anděl v žánrových kategoriích. V sobotu bude následovat vyhlášení vítězů v hlavních kategoriích.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
4.12.2009 Slibované druhé album vydá 12. prosince liberecká formace BPM, která se čerstvě může pyšnit dvěma nominacemi na Hudební ceny Óčka – v kategoriích objev roku a hip-hop.
3.12.2009 Hudební televize Óčko vyhlásila nominace na své hudební ceny za letošní rok. Vyhlášeno je celkem deset kategorií, přičemž po dvou nominacích moderátoři, redaktoři a dramaturgové přiřkli skupinám Vypsaná fixa, BPM a Nightwork a písničkáři Xindlu X.
31.7.2009 Poetičtí hip-hopeři BPM na sebe upozornili v předminulém roce debutovou deskou Slova, na níž chtějí navázat letos na podzim. Svou druhou desku nahrává liberecké duo ve studiu producenta a kytaristy Martina Ledviny pod producentským dohledem Filipa Míška.
23.12.2008 Liberecké duo Básníci před mikrofonem alias BPM v kontextu českého hip-hopu netradičním způsobem přistupuje ke svým textům. S nadsázkou řečeno totiž rapuje poezii.
6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
2.9.2008 Jamajský dancehallový zpěvák Shaggy a britská electro-popová skupina Kosheen, tací byli hlavní headlineři pátého ročníku festivalu Semtex Culture, který se uskutečnil v sobotu v brněnském Mariánském údolí.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.