muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOW WAVE

1.9.2006 Poslední srpnovou sobotu proběhla na Vostrově u Mnichova Hradiště jedna akce, která rozhodně stála za návštěvu. Název Summer Aqua Party byl nejspíš jen lehkým popíchnutím už tak dost rozladěného...
1.9.2006 Nový multikulturní klub Neutral dnes zahajuje svou činnost na Resslově ulici v Plzni. Opening party se ponese v hip-hopovém duchu.
18.8.2006 Druhý ročník Summer Aquaparty na Vostrově u Mnichova Hradiště letos přinese velmi pestrou a příjemnou podívanou. Poslední srpnová sobota (26/8) tu totiž bude patřit kapelám Sunshine, Priessnitz, Skyline, Nierika, Khoiba, Bow Wave, Landmine Spring, kNot photogenic a Roe-Deer.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
7.8.2006 Populární hudební pořad České televize Noc s Andělem od září představí ve spolupráci s D Smack U Promotion a Abaton Production nový koncept, kdy budou některé z těchto dílů vysílány v rámci běžných hudebních produkcí Prostoru Abaton.
20.6.2006 Letní amfiteátr Doupnice v Radčicích u Skutče ožije 30. června a 1. července třetím ročníkem hudebního festivalu, jež dostal název podle místa svého konání.
12.4.2006 Pražským koncertem skupiny Bow Wave včera odstartovalo turné Jim Beam Music, které až do konce května zdarma nabídne koncerty kapel Bratři Orffové, kNot Phogenic, Bow Wave, či Xaviera Baumaxy ve všech koutech republiky.
3.4.2006 Nejen v rytmu ska se nesl aprílový večer v Pražském Abatonu. Na Jarním Sázavafestu vystoupili Sto zvířat, Tleskač, Bow Wave, Khoiba, Nana Zorin a řada dalších kapel.
30.3.2006 Khoiba, 100°C, Nana Zorin, Sto zvířat, Al-Yaman… Ti všichni a mnozí další vystoupí na třetím ročníku Jarního Sázavafestu, který se uskuteční již tuto sobotu v pražském Abatonu.
19.3.2006 Ještě předtím, než se rozjede letní festivalová sezona, připravili tvůrci Sázavafestu dva menší festivaly. Jeden z nich, Bitvy o Sázavafest spojený s finálem stejnojmenné soutěže, se odehraje koncem května v Kutné hoře a již 1. dubna se v pražském Abatonu uskuteční Jarní Sázavafest.

11-20 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.