muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOW WAVE

22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.
11.8.2008 Agentury D Smacku U, Nora Production a 4 All Production připravily společně s open air areálem Vostov, nacházejícím se v Hněvousicích u Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku, čtvrtý ročník festivalu Summer Aquaparty.
26.2.2008 O účasti britského trip-hopového dua Mattafix na Jarním Sázavafestu, který proběhne 11. dubna v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti, jsme vás již informovali. Záhy pořadatelé představili i výběr domácích interpretů a právě na ně se teď zaměříme.
21.12.2007 Karlovarská hip-hopová kapela Bow Wave na svém dnešním koncertu v pražském Paláci Akropolis pokřtí své druhé album nesoucí název Spotřebič.
11.11.2007 Tuzemská hiphopová scéna Bow Wave jako vyměklou téměř mainstreemovou partu příliš nebere. Ale vzájemné napadaní a provokace patří k image téhle scény a jízliví Západočeši to hiphopovým pravověrným...
7.9.2007 Karlovarská hip-hopová kapela Bow Wave se dva roky po svém debutu EMIgrant opět hlásí o slovo. Její nová a zároveň v pořadí druhá deska nazvaná Spotřebič, kterou již nějaký pátek předznamenává pilotní singl Boreczech, se na trhu objeví 21. září.
3.8.2007 Podobně jako v předchozích dvou letech bude poslední srpnová sobota v areálu Vostrov v Hněvousicích u Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku patřit festiválku Summer Aquaparty.
31.7.2007 Zítřejší warm-up party pro nedočkavé odstartuje již sedmý ročník festivalu O2 Sázavafest, tentokrát poprvé v Kácově. Hlavními hvězdami akce budou britští Kosheen a zpěvačka Skye.
22.5.2007 Ku Česku má zamířeno čerstvý objev americké hip-hopové scény, rapper Tabi Bonney. Již tento čtvrtek vystoupí na brněnské Flédě a přesně týden poté i v pražském Lucerna Music Baru. Hlavní náplní jeho setů bude materiál z prvního sólového alba A Fly Guy´s Theme.
29.4.2007 Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy okolo psychiatrie a také v letošním roc návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem od worshopůl a výtvarných dílen přes divadlo až po hudbu.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.