muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOOMBOX

9.3.2011 V hlavních rolích nového akčního klubového trháku se objeví trojice hrdinů: bezzubý, šikovný a dreadatý. Ne, nemáme dost. Jestli vám situace s mejdany BOOMBOX přišla hustá, ještě jsme jí přihustili.
25.1.2011 Mise hledání dokonalého mejdanu pokračuje. Další tři BOOMBOX kousky mají jedinej společnej jmenovatel: RAP. Rap ve třech různých polohách od tý klasický oldschoolový přes tu klasickou trueschoolovou s živejma nástrojema...
14.1.2011 Mejdany BOOMBOX mají za sebou 3 roky fungování. Sezona 2010 byla zatím tou nejvydařenější, ale protože nejlepší mejdan by měl být vždy ten příští, jedeme dál jak nekonečný boogie, zvedáme laťky a posouváme limity.
20.11.2010 Převážně hip-hopová série Boombox opět přichází s menší žánrovou odbočkou. Na jejím dalším vydání v pondělí v Lucerna Music Baru se totiž představí jedna z čelních osobností světa dubstepu, pětadvacetieltý britský producent Rusko.
19.11.2010 Rusko je důkaz, že i s blbým jménem se můžete vyzbrojeni talentem dostat celkem rychle nahoru. Ještě před čtyřmi lety znal nějakého Christophera Mercera z Leedsu málokdo.
11.8.2010 Party Boombox se za poslední měsíce stala osvědčenou značkou, která do Prahy přiváží reprezentanty světové hip-hopové scény napříč jejími tvářemi odnožemi. Zatím poslední vydání včera v Lucerna Music Baru přivítalo dlouho očekávaného hosta, DJe Shadowa.
4.7.2010 Dj Shadow patrí k pilierom kvalitného hip-hopu a elektronickej hudby. Po výbornom vystúpení na Pohode v roku 2007 ho v naších končinách uvidíme aj toto leto.
21.6.2010 Ani přes léto nebude v pražském Lucerna Music Baru chybět hip-hopová party Boombox, ba naopak. Po vystoupení americké dvojice Dead Prez se na ní nejprve 7. července představí vycházející trojice Die Antwoord a 10. srpna pak naváže jedna z ikon svého žánru – DJ Shadow.
21.6.2010 Pražský klub a DJ Shadow. Je to neuvěřitelné, ale tuhle kombinaci zažijeme 10. Srpna 2010 v Lucerna Music Baru ve slavnostní premiéře. Klubová noc Boombox za necelé 3 roky svého fungování přitáhla spoustu zajímavých jmen...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.