muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BONUS

14.5.2010 V sobotu 15. května 2010 v Praze opět proběhne mezinárodní oslava vegetariánství a veganství – Veggie Parade 2010, který se ve stejnou dobu koná též v Itálii, Francii a USA. Akce se nezúčastní pouze aktivisté z Čech a Moravy, ale do Prahy v sobotu míří též spousta zahraničních účastníků.
5.2.2010 Pri sledovaní tuzemskej hudobnej scény sa človek nemôže vyhnúť chválospevom na Sporto. Tí chystajú na tento rok nový album a zatiaľ si môžete skrátiť čas Bonusovým sólovým počinom.
15.1.2010 Rapper, producet a multiinstrumentalista Lustlife z Filadelfie zahájí ve čtvrtek 21. ledna v pražském Klubu 007 Strahov sérii vystoupení po České republice. Po Praze se v následujících dnech představí ještě v Kopřivnici, Olomouci a Brně, poté naváže ještě koncertem ve slovenském Trenčíně.
31.8.2009 Ve dvou největších městech naší republiky se brzy představí Američan Andy Bothwell se svým projektem Astronautalis. Už tento čtvrtek vystoupí v Klubu 007 Strahov v Praze a příští úterý pak naváže ještě vystoupením v brněnském prostoru Skleněná louka.

51-54 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.