muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BONUS

26.4.2011 Pražská kapela Sporto sa po tragickej, minulotýždňovej smrti basgitaristu Dádu rozhodla skončiť. Oznámila to vo svojom blogu na stránke Temný síly.
25.4.2011 Americký raper Raj Haldar, známy pod menom Lushlife sa po roku vracia do Čiech a na Slovensko. Od 27. apríla postupne zahrá až v desiatich českých a dvoch slovenských mestách.
30.3.2011 Rakouská beatboxová špička Bauchklang se po několika měsících opět vrací na několik koncertů do Česka, aby se v polovině dubna se postupně představila na krátké sérii koncertů v Trutnově, Praze a Brně.
30.12.2010 Pokud jste zvědavi, jak uplynulý rok bilancuje okruh našich autorů, začtěte se do naší tradiční výroční ankety. Tu jsme tentokrát rozdělili na čtyři části. Tématem první z nich jsou hudební nováčci, projekty, kterým se podařilo prorazit, a debutové desky.
16.12.2010 Civilizace dospěla ke svému konci. Ve městech, ze kterých zmizeli lidé, padají první domy, jsou to novostavby. Kořeny prorážejí chodníky, rozhodly se srovnat všechny výdobytky kultury se zemí… nebo tak nějak.
7.11.2010 Pol roka po vydaní albumu Big Now! ho trenčianske duo Youcoco na záver svojho turné konečne predstavilo aj bratislavskému publiku. Hosťom bol ich kolega zo stajne Deadred/Starcastic, Bonus z kapely Sporto.
14.5.2010 V sobotu 15. května 2010 v Praze opět proběhne mezinárodní oslava vegetariánství a veganství – Veggie Parade 2010, který se ve stejnou dobu koná též v Itálii, Francii a USA. Akce se nezúčastní pouze aktivisté z Čech a Moravy, ale do Prahy v sobotu míří též spousta zahraničních účastníků.
5.2.2010 Pri sledovaní tuzemskej hudobnej scény sa človek nemôže vyhnúť chválospevom na Sporto. Tí chystajú na tento rok nový album a zatiaľ si môžete skrátiť čas Bonusovým sólovým počinom.
15.1.2010 Rapper, producet a multiinstrumentalista Lustlife z Filadelfie zahájí ve čtvrtek 21. ledna v pražském Klubu 007 Strahov sérii vystoupení po České republice. Po Praze se v následujících dnech představí ještě v Kopřivnici, Olomouci a Brně, poté naváže ještě koncertem ve slovenském Trenčíně.
31.8.2009 Ve dvou největších městech naší republiky se brzy představí Američan Andy Bothwell se svým projektem Astronautalis. Už tento čtvrtek vystoupí v Klubu 007 Strahov v Praze a příští úterý pak naváže ještě vystoupením v brněnském prostoru Skleněná louka.

45-54 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.