muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BONUS

26.11.2011 Jenom pár dní uběhlo od vydání nového alba Martina Hůly alias Bonuse, Náměstí Míru, které následuje po loňské rapové nahrávce Konec civilizace. Náměstí Míru znamená posun od původního zvuku, o čemž také padla reč v našem rozhovoru.
11.11.2011 Takřka po roce od vydání svého sólového debutu Konec civilizace se raper Martin Hůla alias Bonus připomíná novou deskou. O přípravách vydání Náměstí míru jsme vás informovali v září, dnes už si jeho nový výtvor můžete poslechnout na stránkách labelu Starcastic či skrz níže umístěný widget.
26.9.2011 Netrvalo to ani rok a raper Bonus alias Bourek alias Martin Hůla, niekdajší člen Sporto alebo Ememvoodoopöká, prichádza s novým albumom.
4.5.2011 Lushlife, vlastným menom Raj Haldar sa napriek hudobnému vzdelaniu rozhodol zasvätiť život hip-hopu, inšpirovanému klasickým zvukom deväťdesiatych rokov. Od minulého týždňa je už po druhý raz na turné aj v našich krajoch.
26.4.2011 Pražská kapela Sporto sa po tragickej, minulotýždňovej smrti basgitaristu Dádu rozhodla skončiť. Oznámila to vo svojom blogu na stránke Temný síly.
25.4.2011 Americký raper Raj Haldar, známy pod menom Lushlife sa po roku vracia do Čiech a na Slovensko. Od 27. apríla postupne zahrá až v desiatich českých a dvoch slovenských mestách.
30.3.2011 Rakouská beatboxová špička Bauchklang se po několika měsících opět vrací na několik koncertů do Česka, aby se v polovině dubna se postupně představila na krátké sérii koncertů v Trutnově, Praze a Brně.
30.12.2010 Pokud jste zvědavi, jak uplynulý rok bilancuje okruh našich autorů, začtěte se do naší tradiční výroční ankety. Tu jsme tentokrát rozdělili na čtyři části. Tématem první z nich jsou hudební nováčci, projekty, kterým se podařilo prorazit, a debutové desky.
16.12.2010 Civilizace dospěla ke svému konci. Ve městech, ze kterých zmizeli lidé, padají první domy, jsou to novostavby. Kořeny prorážejí chodníky, rozhodly se srovnat všechny výdobytky kultury se zemí… nebo tak nějak.
7.11.2010 Pol roka po vydaní albumu Big Now! ho trenčianske duo Youcoco na záver svojho turné konečne predstavilo aj bratislavskému publiku. Hosťom bol ich kolega zo stajne Deadred/Starcastic, Bonus z kapely Sporto.

41-50 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.