muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BONUS

16.6.2014 V rámci výstavy Grey Gold 65+, který pořádá Dům umění v Brně, se zítra odehraje speciální vystoupení rapera Bonuse za doprovodu sboru seniorek Elpida.
16.11.2013 Všednodenní příběhy muže a ženy z loňské desky dua Kieslowski s názvem Na nože se brzy dočkají nového kabátu. Už 25. listopadu vyjde u Indies Scope pod obměněným názvem Na lože album remixů.
1.8.2013 Letní filmová škola pomalu finišuje, vítejte ve filmovém ráji v sobotu ráno zahraje před čtyřicátým ročníkem naposled. Podívejte se na první fotografie od pátku až k úterý.
18.7.2013 Za pár dní odstartuje další ročník interdisciplinárního kolotoče v Uherském Hradišti. Letní filmová škola, u níž se nejen náladou nabízí přirovnání k slovenské Pohodě, si střihne devětatřicátou klapku. 26. července až 3. srpna totiž patří jih Moravy nejen filmovým nadšencům.
17.7.2013 Velký zastánce hnutí Good night white pride se opět ozval, v reakci na týden staré pochody v Českých Budějovicích se Bonus, vlastním jménem Martin Tvrdý, vydal po boku Michala Tučného.
6.7.2013 Multidimenzionální tvůrce, hiphop versus politika, nekonveční chlápek z Chicaga. Tak mluví k Serengetimu zpráva z brněnského Kabinetu MÚZ, který se pro tuto příležitost probudí z letního spánku. Serengeti předtím roztočí Creepy Teepy, posléze pražský Cross Club.
2.4.2013 Aký je spojovník medzi dvoma hlavnými členmi niekdajších Sporto? Je to Pe.Klo, ktorý spolupracoval nielen na Bonusových albumoch Konec civilizace i Náměstí míru, ale i na projekte Prodavač a jeho EP Duchové.
29.3.2013 Štyri obchody v Prahe by sa mali tento rok zúčastniť veľkej oslavy malých hudobných obchodov - Record Store Day. Akcia, ktorá už niekoľko rokov ponúka v konkrétny deň raritné, prevažne vinylové nahrávky sa odohrá už 20. apríla.
7.12.2012 Prostory pražského klubu Chapeau Rouge budou zítra už podruhé hostit Audiomart, projekt, který nabídne bleší trh s výměnou hudebních nosičů, elektronické hudební skladiště s velkou zásobou volně šiřitelné hudby, stánky nezávislých labelů i hudební program.
28.11.2012 S Audiotipmi od rapera, pesničkára atď. Bonusa sa v poslednom čase roztrhlo vrece. Po voľne stiahnuteľnom splite s Flowers For Whores a charitatívnom živáku Live+Love tentoraz pripravil druhú nahrávku svojho ambient-noise projektu aMinor.

11-20 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.